Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-10; 14:20:54 | Radom
MÓZG 2018 - Nie daj się zmanipulować!
Zespół Szkół Technicznych w Radomiu zaprasza do obejrzenia wyjątkowej wystawy MÓZG 2018. Już w czwartek, 11 stycznia ruszają zapisy na wydarzenie.

- Nie da się ich ominąć, można jedynie „mieć na nie oko". Warto zatem oswoić myśl, że wszyscy i wszystko na nas wpływa. Jak wpływa, jak nami nieświadomie lub świadomie manipuluje? Tego możecie się dowiedzieć z Wystawy Interaktywnej MÓZG 2018 pod tytułem: „Nie daj się zmanipulować”, na którą ZST zaprasza tuż po feriach (29 stycznia do 9 lutego 2018 r.)

Uczestnictwo w Wystawie Interaktywnej MÓZG 2018 jest nieodpłatne, jednak każda osoba zwiedzająca wystawę musi mieć przy sobie "złotówkę" w jednej monecie. - Osoby, które nie pokażą nam przy wejściu 1 Złotówki nie będą mogły uczestniczyć w Wystawie - informuje Tomasz Magnowski.

Wystawa skierowana jest do uczniów klas gimnazjalnych. - Prosimy o zarejestrowanie się poprzez stronę internetową: http://zst-radom.edu.pl/rejestracja celem rezerwacji terminu oraz godziny przybycia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W ciągu 24 godzin od rejestracji dostaną państwo potwierdzenie rezerwacji terminu poprzez pocztę elektroniczną. Rejestracja rusza 11 stycznia 2018 roku. Szczegółowe informacje u organizatora: Tomasz Magnowski (692 411 443), e-mail: tomasz.magnowski@zst.radom.pl oraz Artur Rudnicki (693 334 340), e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft