Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-10; 14:20:54 | Radom
MÓZG 2018 - Nie daj się zmanipulować!
Zespół Szkół Technicznych w Radomiu zaprasza do obejrzenia wyjątkowej wystawy MÓZG 2018. Już w czwartek, 11 stycznia ruszają zapisy na wydarzenie.

- Nie da się ich ominąć, można jedynie „mieć na nie oko". Warto zatem oswoić myśl, że wszyscy i wszystko na nas wpływa. Jak wpływa, jak nami nieświadomie lub świadomie manipuluje? Tego możecie się dowiedzieć z Wystawy Interaktywnej MÓZG 2018 pod tytułem: „Nie daj się zmanipulować”, na którą ZST zaprasza tuż po feriach (29 stycznia do 9 lutego 2018 r.)

Uczestnictwo w Wystawie Interaktywnej MÓZG 2018 jest nieodpłatne, jednak każda osoba zwiedzająca wystawę musi mieć przy sobie "złotówkę" w jednej monecie. - Osoby, które nie pokażą nam przy wejściu 1 Złotówki nie będą mogły uczestniczyć w Wystawie - informuje Tomasz Magnowski.

Wystawa skierowana jest do uczniów klas gimnazjalnych. - Prosimy o zarejestrowanie się poprzez stronę internetową: http://zst-radom.edu.pl/rejestracja celem rezerwacji terminu oraz godziny przybycia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W ciągu 24 godzin od rejestracji dostaną państwo potwierdzenie rezerwacji terminu poprzez pocztę elektroniczną. Rejestracja rusza 11 stycznia 2018 roku. Szczegółowe informacje u organizatora: Tomasz Magnowski (692 411 443), e-mail: tomasz.magnowski@zst.radom.pl oraz Artur Rudnicki (693 334 340), e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft