Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-12; 09:35:32 | Radom
Postęp technologiczny wśród firm pożyczkowych
Konkurencja pomiędzy firmami oferującymi pożyczki w sektorze pozabankowym jest dzisiaj ogromna i do kilkudziesięciu dobrze sprawdzonych i lubianych firm stale dołączają kolejne, które starają się przekonać do siebie chociaż wąską grupkę klientów na początek. Głównymi metodami walki o klienta są oczywiście atrakcyjne promocje finansowe jak zerowe oprocentowanie czy odroczenie terminu spłaty zobowiązania o miesiąc czy więcej.

Marketing i aspekty handlowe to nie jedyne kwestie, które sprawiają, że ranking kredytów gotówkowych jest często dominowany przez nowe i młode przedsiębiorstwa. Istotna jest także przewaga technologiczna na rynku, która objawia się przede wszystkim w takich aspektach działania pożyczkodawców, jak:
- tempo analizy danych wprowadzonych do wniosku
- czas na wydanie decyzji kredytowej
- okres potrzebny na zlecenie przelewu do banku klienta
- sposób realizacji przelewu (np. elixir, sorbnet, przelewy natychmiastowe lub ekspresowe, wewnątrz banku)
- kanały informowania klienta o przebiegu procesu pożyczkowego (maile, wiadomości SMS, dokumenty pdf, hasła weryfikacyjne itp.)
- ilość niezbędnych kontaktów z klientem
- wymagania formalne
- potrzebne dokumenty
- przejrzystość i jakość przygotowanego formularzu wniosku
- działanie i funkcjonalność strony internetowej
- dostępność i praca aplikacji mobilnej na różnych urządzeniach przenośnych
- dostęp do profesjonalnej obsługi klienta, także elektronicznymi kanałami

Wszystkie powyższe aspekty sprawiają, że nie tylko sama chwilówka może być dla klienta atrakcyjna, ale również cała otoczka w postaci współpracy z danym pożyczkodawcą. Ci, którzy inwestują w swoje zaplecze techniczne są nie tylko obecni w Internecie i na portalach społecznościowych i mogą się pochwalić nie tylko aplikacją mobilną, ale przede wszystkim sprawnym i bardzo szybkim oraz prostym z punktu widzenia wnioskującego – procesem pożyczkowym.

Witryny jak https://ocenbank.pl/chwilowki-bez-erif-big-i-krd/ pozwalają na wybranie firmy, która w rankingu zajmuje najwyższe pozycje. Dzięki temu znalezienie innowacyjnego i popularnego pożyczkodawcy z dobrą infrastrukturą nie jest wyzwaniem, nawet przy takim gąszczu ofert. Opracowane przy współpracy z https://www.hoope.io/
powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft