Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-12; 10:32:26 | Radom
Sesja budżetowa już w poniedziałek
W najbliższy poniedziałek, 15 stycznia, radni po raz drugi pochylą się nad budżetem Radomia na 2018 rok.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu, Dariusz Wójcik zwołał na najbliższy poniedziałek 60. Sesję Rady Miejskiej w Radomiu.

W porządku sesji znalazły się przyjęcie protokołów z poprzednich obrad, informacja z realizacji uchwał Rady Miejskiej, wystąpienia parlamentarzystów i dyskusja, interpelacje i zapytania radnych oraz odpowiedzi Prezydenta Miasta, przyjęcie stanowiska w sprawie ukarania Dyrektora Kancelarii Prezydenta Miasta Radomia, Mateusza Tyczyńskiego oraz uchwalenie budżetu Miasta Radomia na 2018 rok.

Po dyskusji i głosowaniu mają być przedstawione sprawozdania z działalności Komisji Rady Miejskiej za 2017 rok oraz plany pracy na 2018 rok, informacja o pracy Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej, sprawozdanie delegata Miasta Radomia z posiedzenia Związku Miast Polskich i na koniec sprawy różne i wolne wnioski.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft