Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-12; 14:02:46 | Radom
Stand-up w Platinium – zapraszamy!
Po raz drugi Kręgielnia Platinium w Radomiu zaprasza na Stand-up. Tym razem wystąpią: Janek Wolańczyk, Mateusz Socha i Grzegorz Dolniak. Wydarzenie we wtorek 30 stycznia, ale bilety można kupować już teraz!


Na początek kilka słów o artystach, którzy wystąpią podczas drugiego Stand-upu w Kręgielni Platinium.
Janek Wolańczyk to jedyny w Polsce jąkający się Stand-uper. Komik który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię. Współ lider grupy "Wrocławski Stand-up". Zajmuje się Stand-upem od dwóch lat, jeździ po Polsce i opowiada o tym jak jego jąkanie wpływa na życie oraz przytacza autentyczne sytuacje z swojego rodzinnego domu, z którymi na pewno się utożsamicie! Możecie się spodziewać, że będzie długo dochodził do… jednego słowa. Ma na swoim koncie masę zorganizowanych imprez z czego największa to bitwa "Stand-Up War", która zgromadziła 22. komików z całej Polski.

Mateusz Socha - komik z Żagania pod wrocławską przykrywką. W swoim programie pierze rodzinne brudy, podejmuje tematy życia codziennego i opowiada historie o delikatnym zabarwieniu erotyczno-freudowskim.

Grzegorz Dolniak - szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia stand-up'u.

Bilety w cenie 25 zł można kupować w Kręgielni Platinium. Warto, bo w dniu imprezy cena będzie wynosiła 30 zł.
Początek wydarzenia o godz. 20, a wejście na salę od godz. 19. Nie ma rezerwacji miejsc!

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft