Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-01-27; 17:19:33 | Grójecki
Sławomir, Pectus i Lady Pank wystąpią na Święcie Kwitnących Jabłoni
Znany jest już program Święta Kwitnących Jabłoni 2018. W tym roku w dniach 19 i 20 maja wystąpią artyści lokalni oraz gwiazdy: Izabella Trojanowska z zespołem, Sławomir z kapelą „Trzymajmy się Zapały” oraz Hamak Band, Aleksandra Szwed&The CzadMakers, zespół Pectus i legendarny Lady Pank.

Tegoroczne święto odbywać się będzie w ramach obchodów rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Festyn rozpocznie się w sobotę, 19 maja na Placu Targowym przy ul. Kobylińskiej koncertem o godz. 16.00 ”Sady w Obłokach”. Wystąpią grupy i artyści lokalni oraz gwiazdy: Izabella Trojanowska z zespołem, Sławomir z kapelą „Trzymajmy się Zapały” oraz zespół Pectus.

Drugi dzień Święta Kwitnących Jabłoni, 20 maja w niedzielę, rozpocznie się na Rynku o godz. 10 Festynem Rodzinnym „Integracja”: zabawami dla dzieci i rodziców, koncertami zespołów szkół grójeckich. Będą też wybory Króla i Królowej Szarlotki. W drugiej części świątecznej zabawy jej uczestnicy przeniosą się na plac przy ulicy Kobylińskiej. O godz. 16 wystartuje koncert „Jesteśmy razem” dedykowany wszystkim mieszkańcom miasta i gminy Grójec. W programie wystąpią szkolni artyści scen grójeckich – grupy taneczne, zespoły muzyczne, oraz zaproszone gwiazdy: Mirosław Kalisiewicz dawny lider grójeckiego zespołu „Towar Reglamentowany”, teraz twórca i lider kapeli Hamak Band, Aleksandra Szwed & The CzadMakers i gwiazda wieczoru Lady Pank.

źródło: grojec24.net
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft