Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-31; 10:21:16 | Zwoleński
W obszarze zabudowanym pędził 113 km/h...
Policjanci ruchu drogowego ze zwoleńskiej komendy zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h i tym samym stracił prawo jazdy. 34-latek jechał po drodze krajowej nr 79 z prędkością 113 km/h, za co obowiązujące przepisy przewidują utratę prawa jazdy na 3 miesiące.

Policjanci z referatu ruchu drogowego, pełniąc służbę na terenie gminy Zwoleń, zatrzymali do kontroli drogowej w Strykowicach Górnych renaulta, który jechał z prędkością 113 km/h w obszarze zabudowanym. Podczas kontroli funkcjonariusze ustalili, że pojazdem kieruje 34-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego. Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna ukarany został mandatem karnym. Funkcjonariusze zatrzymali też 34-latkowi prawo jazdy.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h kierowcy zatrzymywane jest prawo jazdy. - Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę. Pamiętajmy, że poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy siebie i innych na duże niebezpieczeństwo - przypomina Agnieszka Kołdej.

za: www.mazowiecka.policja.gov.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft