Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-01-31; 10:21:16 | Zwoleński
W obszarze zabudowanym pędził 113 km/h...
Policjanci ruchu drogowego ze zwoleńskiej komendy zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h i tym samym stracił prawo jazdy. 34-latek jechał po drodze krajowej nr 79 z prędkością 113 km/h, za co obowiązujące przepisy przewidują utratę prawa jazdy na 3 miesiące.

Policjanci z referatu ruchu drogowego, pełniąc służbę na terenie gminy Zwoleń, zatrzymali do kontroli drogowej w Strykowicach Górnych renaulta, który jechał z prędkością 113 km/h w obszarze zabudowanym. Podczas kontroli funkcjonariusze ustalili, że pojazdem kieruje 34-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego. Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna ukarany został mandatem karnym. Funkcjonariusze zatrzymali też 34-latkowi prawo jazdy.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h kierowcy zatrzymywane jest prawo jazdy. - Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę. Pamiętajmy, że poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy siebie i innych na duże niebezpieczeństwo - przypomina Agnieszka Kołdej.

za: www.mazowiecka.policja.gov.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft