Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-02; 10:09:20 | Kultura
Śpiewanki Nasercowe w karnawałowym rytmie
Już w środę, 9 stycznia, PSP 14 Integracyjna im. Jana Pawła II mieszcząca się przy ul. Wierzbickiej organizuje muzyczną imprezę poświęconą polskim piosenkom o tematyce miłosnej. Imprezie towarzyszyć będzie hasło: „Miłość i... więcej nic”.

„Śpiewanki Nasercowe” to impreza muzyczna, która ma miejsce w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 Integracyjnej im. Jana Pawła II w Radomiu w okresie karnawału, w bezpośrednim sąsiedztwie walentynek. Jej podstawową zasadą jest wspólne śpiewanie polskich piosenek o miłości. Przygotowania do koncertu rozpoczynają się pod koniec października – wtedy następuje dobór repertuaru i wykonawców poszczególnych utworów. Oprawę muzyczną stanowią głównie aranżacje piosenek oraz muzyka wykonywana na żywo. W trakcie koncertu teksty utworów wyświetlane są na ekranie widocznym dla publiczności, co umożliwia wszystkim wspólne śpiewanie. Poszczególni wykonawcy samodzielnie przygotowują kostiumy oraz choreografię. W organizację imprezy włączają się nie tylko nauczyciele i uczniowie, ale również rodzice i przyjaciele szkoły. Dzięki pracy wielu osób „Śpiewanki” odbywają się przy profesjonalnym nagłośnieniu, oświetleniu i dekoracji sali. Impreza cieszy się wielkim powodzeniem.

W tym roku „Śpiewanki Nasercowe” odbędą się w PSP nr 14 Integracyjnej już po raz siódmy.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft