Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-05; 13:51:10 | Radomski
Zatrzymanie dwóch poszukiwanych
Podczas minionego weekendu radomscy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych po kontrolach drogowych.

W piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu na ulicy Dzierzkowskiej w Radomiu zauważyli pojazd marki ford Mondeo, którego kierujący wykonuje manewr skrętu w lewo, który w tym miejscu jest niedozwolony. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli auto, którym kierował 31-letni mieszkaniec Kielc. Okazało się, że mężczyzna kieruje autem pomimo wydanej przez starostwo powiatowe decyzji o cofnięciu uprawnień. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jędrzejowie do odbycia 3 miesięcy kary pozbawienia wolności za kradzież.

31-latek trafił do policyjnej celi, po czym został przewieziony do aresztu śledczego w Radomiu.

Natomiast w sobotę policjanci z Komisariatu II Policji w Radomiu zatrzymali do kontroli na ulicy Wyścigowej pojazd marki fiat, za którego kierownicą siedział 23-letni mieszkaniec naszego miasta. Jak się okazało, mężczyzna kieruje autem pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień. Mężczyzna opłacił grzywnę w ramach kary zastępczej orzeczonej przez sąd i został zwolniony.

Justyna Leszczyńska, KMP Radom
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Po raz 40. pątnicy z diecezji radomskiej pielgrzymowali na Jasną Górę

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft