Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-05; 13:51:10 | Radomski
Zatrzymanie dwóch poszukiwanych
Podczas minionego weekendu radomscy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych po kontrolach drogowych.

W piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu na ulicy Dzierzkowskiej w Radomiu zauważyli pojazd marki ford Mondeo, którego kierujący wykonuje manewr skrętu w lewo, który w tym miejscu jest niedozwolony. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli auto, którym kierował 31-letni mieszkaniec Kielc. Okazało się, że mężczyzna kieruje autem pomimo wydanej przez starostwo powiatowe decyzji o cofnięciu uprawnień. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jędrzejowie do odbycia 3 miesięcy kary pozbawienia wolności za kradzież.

31-latek trafił do policyjnej celi, po czym został przewieziony do aresztu śledczego w Radomiu.

Natomiast w sobotę policjanci z Komisariatu II Policji w Radomiu zatrzymali do kontroli na ulicy Wyścigowej pojazd marki fiat, za którego kierownicą siedział 23-letni mieszkaniec naszego miasta. Jak się okazało, mężczyzna kieruje autem pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień. Mężczyzna opłacił grzywnę w ramach kary zastępczej orzeczonej przez sąd i został zwolniony.

Justyna Leszczyńska, KMP Radom
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft