Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-02-05; 14:39:55 | Polityka
Wójcik i Szary: - Musimy odkłamywać stek bzdur!
Nie milkną echa przepychanek dotyczących budżetu Radomia na 2018 rok. Dariusz Wójcik i Marek Szary z klubu radnych Prawa i Sprawiedliwość dementowali zarzuty dotyczące wydatków na sport czy kulturę

Dariusz Wójcik i Marek Szary nie przebierali w słowach na poniedziałkowej konferencji, podkreślając, że muszą odkłamywać słowa "oszustów politycznych". - Było straszenie nauczycieli, że nie otrzymają pensji, a teraz straszy się kluby sportowe, że radni uchwalili budżet z ograniczonymi wydatkami na ich wsparcie. Tymczasem wydatki miasta w tym zakresie minimalnie wzrosną - przekonuje Marek Szary, szef klubu radnych PiS w Radzie Miejskiej.

Wspomniani politycy wykazywali także, że również wydatki na sprzątanie, oczyszczanie, odśnieżanie miasta, dożywianie uczniów radomskich szkół czy schronisko dla zwierząt również wzrosły w porównaniu z minionym rokiem.

- Dodajmy, że na każdej sesji prezydent będzie mógł wnieść do budżetu swoje poprawki. A jeżeli będą one odpowiednio uzasadnione, radni je przegłosują - mówił Dariusz Wójcik.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft