Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-05; 14:39:55 | Polityka
Wójcik i Szary: - Musimy odkłamywać stek bzdur!
Nie milkną echa przepychanek dotyczących budżetu Radomia na 2018 rok. Dariusz Wójcik i Marek Szary z klubu radnych Prawa i Sprawiedliwość dementowali zarzuty dotyczące wydatków na sport czy kulturę

Dariusz Wójcik i Marek Szary nie przebierali w słowach na poniedziałkowej konferencji, podkreślając, że muszą odkłamywać słowa "oszustów politycznych". - Było straszenie nauczycieli, że nie otrzymają pensji, a teraz straszy się kluby sportowe, że radni uchwalili budżet z ograniczonymi wydatkami na ich wsparcie. Tymczasem wydatki miasta w tym zakresie minimalnie wzrosną - przekonuje Marek Szary, szef klubu radnych PiS w Radzie Miejskiej.

Wspomniani politycy wykazywali także, że również wydatki na sprzątanie, oczyszczanie, odśnieżanie miasta, dożywianie uczniów radomskich szkół czy schronisko dla zwierząt również wzrosły w porównaniu z minionym rokiem.

- Dodajmy, że na każdej sesji prezydent będzie mógł wnieść do budżetu swoje poprawki. A jeżeli będą one odpowiednio uzasadnione, radni je przegłosują - mówił Dariusz Wójcik.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft