Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-06; 12:44:24 | Radom
Mężczyzna zmarł na przystanku
W nocy, na przystanku autobusowym przy ul. Wierzbickiej zmarł mężczyzna. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, tuż po godzinie pierwszej, do dyżurnego Straży Miejskiej w Radomiu zadzwoniła kobieta informując, że na przystanku MPK znajdującym się przy ulicy Wierzbicka/Warsztatowa w Radomiu leży mężczyzna.

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie wysłano patrol interwencyjny, który we wskazanym miejscu zastał opisywanego w zgłoszeniu mężczyznę. Wyczuwalna była od niego wyraźna woń alkoholu, dlatego patrol próbował go ocucić. Mężczyzna ten nie dawał oznak życia, w związku z czym funkcjonariusze Straży Miejskiej podjęli natychmiastową resuscytację, którą prowadzono nieustannie do czasu przybycia załogi Pogotowia Ratunkowego. Przybyli na miejsce ratownicy i lekarz przejęli czynności ratunkowe od funkcjonariuszy straży. Mimo długo trwającej akcji ratunkowej mężczyzny nie udało się przywrócić czynności życiowych i lekarz stwierdził zgon - informuje strona Straży Miejskiej w Radomiu.

Czynności wyjaśniające prowadzi policja.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft