Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-06; 12:44:24 | Radom
Mężczyzna zmarł na przystanku
W nocy, na przystanku autobusowym przy ul. Wierzbickiej zmarł mężczyzna. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, tuż po godzinie pierwszej, do dyżurnego Straży Miejskiej w Radomiu zadzwoniła kobieta informując, że na przystanku MPK znajdującym się przy ulicy Wierzbicka/Warsztatowa w Radomiu leży mężczyzna.

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie wysłano patrol interwencyjny, który we wskazanym miejscu zastał opisywanego w zgłoszeniu mężczyznę. Wyczuwalna była od niego wyraźna woń alkoholu, dlatego patrol próbował go ocucić. Mężczyzna ten nie dawał oznak życia, w związku z czym funkcjonariusze Straży Miejskiej podjęli natychmiastową resuscytację, którą prowadzono nieustannie do czasu przybycia załogi Pogotowia Ratunkowego. Przybyli na miejsce ratownicy i lekarz przejęli czynności ratunkowe od funkcjonariuszy straży. Mimo długo trwającej akcji ratunkowej mężczyzny nie udało się przywrócić czynności życiowych i lekarz stwierdził zgon - informuje strona Straży Miejskiej w Radomiu.

Czynności wyjaśniające prowadzi policja.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft