Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-08; 12:11:10 | Radom
Dokonali 20 włamań? Wpadli w ręce policji!
Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o blisko 20 włamań na terenie miasta. Straty jakie spowodowano to kwota ok. 150 tys. złotych. Decyzją sądu jeden z zatrzymanych najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 38 i 39 podejrzewanych o włamania do sklepów na terenie miasta. Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcy w ciągu blisko roku włamali się do około 20 sklepów, a ich łupem padło w sumie ok. 150 tysięcy złotych.

Jeździli w ustalone miejsca rowerami i w kominiarkach. Zebrany materiał dowodowy pozwolił już na przedstawienie zarzutów 38-letniemu mieszkańcowi Radomia. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft