Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-08; 15:08:33 | Lipski
Pościg za pijanym kierowcą przewożącym nielegalny tytoń
Policjanci z radomskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego 26-latka, który kierował BMW. Najpierw przekroczył prędkość w terenie zabudowanym, nie zatrzymał się do kontroli, kierował po alkoholu i przewoził nielegalny tytoń.

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu pełniąc służbę nieoznakowanym radiowozem na terenie garnizonu mazowieckiego zauważyli na terenie gminy Lipsko kierującego bmw, który przekracza dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ok. 40 km/h. Policjanci dali sygnał kierującemu do zatrzymania, jednak ten zignorował to i zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali pojazd do kontroli, którym kierował 26-latek, a w aucie było również dwóch pasażerów. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy i badanie alkomatem wykazało ok. 2 promili alkoholu w organizmie. Natomiast po sprawdzeniu auta okazało się, że jest tam blisko 10 kg nielegalnego tytoniu.

Pasażerowie byli również nietrzeźwi - wszyscy trafili do policyjnej celi.

Następnie wyjaśnianiem sprawy zajęli się policjanci z Lipska. 26-letni kierowca usłyszał już zarzuty - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft