Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-02-12; 22:49:24 | Radom
Seniorzy podsumowali karnawał na balu
Takiego balu w Radomiu jeszcze nie było! Blisko pół tysiąca osób powyżej 60. roku życia spotkało się w hali MOSiR-u na I Balu Seniora. Jego druga odsłona już we wtorek!


Tradycyjnie, jak przystało na karnawałowy bal, rozpoczął go uroczysty polonez, a potem, parkiet opanowali już seniorzy, którzy bawili się do późnego wieczora.

Imprezę, po zwycięstwie w konkursie ogłoszonym przez Gminę Miasta Radomia, przygotowało Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Arka w Radomiu. - Takie spotkania integrują wiele środowisk, zarówno seniorów, jak i młodych, którzy dzisiaj włączyli się w wolontariat. Widzą, jak pięknie bawią się osoby starsze i dzięki temu mogą być pewni, że jesień życia to także bardzo piękny czas - mówił ks. Andrzej Tuszyński.

Gości powitali prezydenci miasta Radomia, a następnie, Radosław Witkowski, Jerzy Zawodnik oraz Konrad Frysztak również wzięli udział w tańcu otwierającym bal.

Drugi dzień wyjątkowej imprezy już jutro. Kolejna grupa seniorów spotka się na imprezie w hali MOSiR-u. Przypominamy, że na zabawę obowiązują imienne zaproszenia.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft