Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-02-19; 10:58:25 | Radomski
U progu marca rusza kino w Iłży
Pierwsza ogólnodostępna projekcja dla widzów odbędzie się w sobotę, 3 marca, o godz. 17.00 w sali widowiskowo-kinowej w Iłży im. Józefa Myszki. Sala pomieści ponad 350 osób!

To wielka chwila dla Iłżan, którzy nie będą już musieli jeździć do kina do Radomia czy Starachowic, żeby obejrzeć filmy na wielkim
ekranie, w tym także premiery.

Sala pomieści aż 362 osoby, jest wyposażona w pełnowymiarową scenę o powierzchni 100 m.kw. Kino zostało wyposażone w projektor firmy Barco i wysokiej jakości cyfrowy sprzęt dźwiękowy oraz klimatyzację.

Pierwsza, otwarta dla widzów, projekcja zostanie wyświetlona w sobotę o godz. 17.00. Kolejna odbędzie się w niedzielę. Kalendarz pozostałych zostanie zamieszczony lada dzień na stronie internetowej Domu Kultury w Iłży. Wszelkie urządzenia zostały już zamontowane, pod koniec lutego ruszy strona z systemem internetowej rezerwacji miejsc. Co ważne, obiekt został również zaprojektowany z myślą o osobach niepełnosprawnych. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mają swobodny dostęp do sali głównej. Kino mieści się przy Domu Kultury w Iłży, Os. Staszica 13. Do dyspozycji gości jest parking.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft