Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2018-02-25; 05:46:11 | Radomski
Młodzież gotowa na Światowe Dni Młodzieży
Oto ja, poślij mnie - to hasło wybrzmiało podczas Apelu Młodych Zimą, który zorganizowany został na niespełna rok przed Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie. Młodzi mieszkańcy z naszego regionu spotkali się m.in. z abpem Grzegorzem Rysiem, a następnie uczestniczyli w ewangelizacyjnym koncercie zespołu niemaGOtu

Hala radomskiego MOSiR-u podczas zimowej edycji Apelu Młodych pękała w szwach. Był czas na wspomnienia z poprzednich ŚDM, które odbyły się w Krakowie, ale i modlitwę oraz przygotowanie do kolejnych, które odbędą się u progu 2019 roku w Panamie. Na wsparcie tych, którzy wybiorą się do Ameryki Środkowej przeznaczony został dochód ze sprzedaż zapiekanek oraz gadżetów ŚDM.

O pobożności, zaufaniu Bogu i oddaniu się mu mówili abp Grzegorz Ryś, bp Henryk Tomasik oraz bp Piotr Turzyński, a całość spiął klamrą koncert zespołu niemaGOtu.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft