Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-25; 05:46:11 | Radomski
Młodzież gotowa na Światowe Dni Młodzieży
Oto ja, poślij mnie - to hasło wybrzmiało podczas Apelu Młodych Zimą, który zorganizowany został na niespełna rok przed Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie. Młodzi mieszkańcy z naszego regionu spotkali się m.in. z abpem Grzegorzem Rysiem, a następnie uczestniczyli w ewangelizacyjnym koncercie zespołu niemaGOtu

Hala radomskiego MOSiR-u podczas zimowej edycji Apelu Młodych pękała w szwach. Był czas na wspomnienia z poprzednich ŚDM, które odbyły się w Krakowie, ale i modlitwę oraz przygotowanie do kolejnych, które odbędą się u progu 2019 roku w Panamie. Na wsparcie tych, którzy wybiorą się do Ameryki Środkowej przeznaczony został dochód ze sprzedaż zapiekanek oraz gadżetów ŚDM.

O pobożności, zaufaniu Bogu i oddaniu się mu mówili abp Grzegorz Ryś, bp Henryk Tomasik oraz bp Piotr Turzyński, a całość spiął klamrą koncert zespołu niemaGOtu.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft