Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-28; 13:16:38 | Polityka
Wójcik: - Niech prezydent przestanie stosować gierki polityczne
Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu, Dariusz Wójcik odniósł się do komunikatu wystosowanego wczoraj przez Urząd Miejski. - Jego treść jest niezgodna z prawdą - mówił.

Dariusz Wójcik przekonywał, że RIO nie ma zastrzeżeń do Uchwały Budżetowej. Przewodniczący powiedział, że radni mają spotkać się do 22 marca i dostosować Wieloletnią Prognozę Finansową do uchwały budżetowej na ten rok, tak żeby znalazły się w niej kluczowe inwestycje - rehabilitacja i budowa szkoły specjalnej.

- Niech prezydent przestanie stosować gierki polityczne, bo najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców - apelował przewodniczący. - Proszę zauważyć, że wczorajsza sesja bez obecności prezydenta i wiceprezydenta Konrada Frysztaka przebiegła spokojnie i merytorycznie a wiceprezydenci Karol Semik i Jerzy Zawodnik potrafili usiąść przy jednym stole z szefami klubów i wypracować kompromis dla dobra miasta i jego mieszkańców - mówił.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft