Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-28; 13:16:38 | Polityka
Wójcik: - Niech prezydent przestanie stosować gierki polityczne
Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu, Dariusz Wójcik odniósł się do komunikatu wystosowanego wczoraj przez Urząd Miejski. - Jego treść jest niezgodna z prawdą - mówił.

Dariusz Wójcik przekonywał, że RIO nie ma zastrzeżeń do Uchwały Budżetowej. Przewodniczący powiedział, że radni mają spotkać się do 22 marca i dostosować Wieloletnią Prognozę Finansową do uchwały budżetowej na ten rok, tak żeby znalazły się w niej kluczowe inwestycje - rehabilitacja i budowa szkoły specjalnej.

- Niech prezydent przestanie stosować gierki polityczne, bo najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców - apelował przewodniczący. - Proszę zauważyć, że wczorajsza sesja bez obecności prezydenta i wiceprezydenta Konrada Frysztaka przebiegła spokojnie i merytorycznie a wiceprezydenci Karol Semik i Jerzy Zawodnik potrafili usiąść przy jednym stole z szefami klubów i wypracować kompromis dla dobra miasta i jego mieszkańców - mówił.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft