Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-03-05; 16:33:38 | Radomski
Zaułek Kultury już na Dzień Kobiet
Jest takie miejsce w naszym regionie, gdzie łączy się film, sztuka, muzyka, taniec, literatura i kabaret - to jedyny w swoim rodzaju Zaułek Kultury, na który zaprasza Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Wielkiej

Po raz drugi społeczność szkolna spotka się na Zaułku Kultury. Wystarczy wspomnieć, że zainteresowanie ubiegłoroczną imprezą przeszło wszelkie oczekiwania organizatorów. I zapewne będzie tym razem, gdzie w niespotykanej formule telewizji śniadaniowej, z racji na przypadające tego dnia święto, podjęta zostanie jakże ekscytująca tematyka kobiety...

Tym razem zostanie ona ukazana w sztuce, muzyce, literaturze, a o jak najefektowniejszy przekaz zadbają młode talenty - uczniowie, którzy przygotowują się do występu pod okiem wychowawców z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rudzie Wielkiej.

Zaułek Kultury rozpocznie się we wspomnianej placówce w czwartek, 8 marca. Początek o godz. 17. Zapraszamy!

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft