Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2018-03-07; 11:21:05 | Radomski
Bogate plany przed Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Iłży
W piątek, 9 marca, odbędzie się inauguracja działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Iłży. W sali widowiskowo-kinowej im. Józefa Myszki zasiądzie dwustu słuchaczy oraz zaproszeni goście.

Pierwszy wykład wygłosi profesor Roch Sulima, który wykłada w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Wykład tematycznie wiąże się z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, jego temat brzmi „Postawy mieszkańców wsi wobec odzyskania niepodległości w 1918 roku”.

Po wykładzie słuchacze otrzymają legitymacje Uniwersytetu Trzeciego Wieku i wysłuchają kameralnego koncertu Roberta Grudnia i Haliny Sowińskiej-Winiarskiej. Impreza rozpocznie się o godzinie 11 i zakończy się słodkim poczęstunkiem.

W czwartek, 15 marca, odbędzie się spotkanie z aktorem Robertem Moskwą, który prywatnie trenuje karate i prowadzi lekcje bezpieczeństwa dla pań. Spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem.

23 marca natomiast odbędzie się spotkanie z rzecznikiem praw konsumenta na temat zakupów i promocji. W planach jest także spotkanie m. in. z dziennikarzem sportowym Jackiem Kurowskim.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft