Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-03-07; 11:21:05 | Radomski
Bogate plany przed Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Iłży
W piątek, 9 marca, odbędzie się inauguracja działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Iłży. W sali widowiskowo-kinowej im. Józefa Myszki zasiądzie dwustu słuchaczy oraz zaproszeni goście.

Pierwszy wykład wygłosi profesor Roch Sulima, który wykłada w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Wykład tematycznie wiąże się z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, jego temat brzmi „Postawy mieszkańców wsi wobec odzyskania niepodległości w 1918 roku”.

Po wykładzie słuchacze otrzymają legitymacje Uniwersytetu Trzeciego Wieku i wysłuchają kameralnego koncertu Roberta Grudnia i Haliny Sowińskiej-Winiarskiej. Impreza rozpocznie się o godzinie 11 i zakończy się słodkim poczęstunkiem.

W czwartek, 15 marca, odbędzie się spotkanie z aktorem Robertem Moskwą, który prywatnie trenuje karate i prowadzi lekcje bezpieczeństwa dla pań. Spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem.

23 marca natomiast odbędzie się spotkanie z rzecznikiem praw konsumenta na temat zakupów i promocji. W planach jest także spotkanie m. in. z dziennikarzem sportowym Jackiem Kurowskim.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft