Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-03-08; 19:57:25 | Kultura
Konkurs na kulturalną inicjatywę z Amfiteatrem
Warsztaty, spotkanie, wydarzenie kulturalne? Zgłoś się do Amfiteatru i zaproponuj, co chciałbyś zorganizować w placówce! Na pomysły MOK czeka do 10 kwietnia

MOK „Amfiteatr” zaprasza radomian do wzięcia udziału w konkursie na kulturalną inicjatywę, którą sfinansuje.

Maksymalny koszt realizacji inicjatywy – 3000 zł. Termin zgłaszania pomysłów: 10 kwietnia 2018. Termin realizacji projektów: II połowa 2018.

- Projekty, które zrealizujemy, wybierzemy wspólnie podczas głosowania. Aplikację konkursową, regulamin zgłaszania i wyboru inicjatyw oraz wykaz kosztów kwalifikowanych znajdziecie na stronie www.amfiteatr.radom.pl. Wypełniony formularz przyślij do nas na adres anna.dudziak@amfiteatr.radom.pl lub przynieś osobiście do nas. Czekamy codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr” przy ul. Parkowej 1. Masz pytania? Zadzwoń pod numer 667 901 900 i porozmawiaj z Anną Dudziak – koordynatorką projektu - zachęca Katarzyna Wiśniewska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft