Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-03-12; 11:50:56 | Radom
Stwórz Pisankę - Pomóż Dzieciom
Znani radomianie, m.in. politycy, samorządowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele służb mundurowych, dziennikarze oraz ludzie świata kultury wzięli udział w kolejnej charytatywnej akcji „Stwórz Pisankę - Pomóż Dzieciom”.Przygotowane przez nich wielkanocne ozdoby zostaną sprzedane 25 marca, podczas kiermaszu świątecznego, który odbędzie się na Placu Corazziego. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na sfinansowanie letniego wypoczynku podopiecznych Caritas Pallotyńskiej w Radomiu.

- Zapraszam na kiermasz i do zakupu pisanek. Dotychczasowe charytatywne akcje organizowane przed świętami pokazały, że jest bardzo wiele osób chcących pomagać potrzebującym. Jestem przekonany, że tym razem będzie podobnie i znów uda się zebrać znaczącą kwotę, dzięki której dzieci będą mogły miło spędzić wakacje – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft