Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-03-15; 13:40:47 | Polityka
Program Drogowy i Oddział Rehabilitacji gorącym tematem
Kilkadziesiąt godzin po wtorkowej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Radomiu nie milkną echa dotyczące Radomskiego Programu Drogowego i Centrum Rehabilitacji. Do sytuacji odnieśli się przewodniczący Rady Miejskiej, Dariusz Wójcik, wiceprzewodniczący Jerzy Pacholec oraz radna niezależna, Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz

Podczas konferencji prasowej Dariusz Wójcik odniósł się do uchwalenia Radomskiego Programu Drogowego. - Mieliśmy do czynienia z bardzo dziwną sytuacją - mówił przewodniczący Rady. - Jeżeli prezydent w przyszłości przyniesie dokumenty tuż przed sesją i będzie miała miejsce sytuacja taka, jak ostatnio to przerwę obrady do dnia następnego, po to, aby radni mogli spokojnie zapoznać się z dokumentami - powiedział. Jerzy Pacholec dodał, że radni nie byli przeciwni asfaltowaniu ulic, tylko budżetowi. - Po prostu nie był on skonsultowany z radnymi - tłumaczył.

Dariusz Wójcik podkreślił także, że chce, żeby jak najszybciej, najlepiej już w poniedziałek, odbyła się sesja dotycząca zmiany w wieloletniej prognozie finansowej miasta, żeby prezydent jak najszybciej mógł ogłosić przetarg na przebudową Alei Wojska Polskiego.

Obecna na konferencji radna Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz podziękowała radnym opozycji na wysiłek, jaki włożyli w uchwalenie budżetu. Powiedziała, że dzięki nim w Radomiu powstanie nowoczesny oddział rehabilitacji - To jest nasz wspólny sukces. Liczę na to, że już niedługo mieszkańcy będą się rehabilitować w godnych warunkach - podsumowała.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft