Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-03-20; 12:34:58 | Grójecki
Dzielnicowi zatrzymali braci z marihuaną
Dzielnicowi z Grójca zatrzymali dwóch braci, którzy posiadali kilkaset gramów marihuany. Teraz grozi im do 10 lat więzienia.

Dzielnicowi w czasie codziennej służby angażują się w różne działania i podejmują wiele interwencji na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. W ten sposób dzielnicowi z Grójca uzyskali informację, z której wynikało, że 32- i 27-letni bracia mogą posiadać narkotyki. W trakcie kontroli miejsca zamieszkania, policjanci ujawnili, że mężczyźni posiadają środki odurzające. Na strychu znajdował się susz marihuany. Ponadto ujawniono również akcesoria służące do rozdrabniania roślin, m.in. młynek. W sumie zabezpieczono prawie 755 gramów gotowego narkotyku.

Zatrzymani mieszkańcy gminy Pniewy usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości i uprawy znacznej ilości marihuany, za co grozi 10 lat pozbawienia wolności. Prokuratura wobec braci zastosowała poręczenie majątkowe oraz dozór policji.

źródło: mazowiecka.policja.gov.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft