Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-03-20; 12:34:58 | Grójecki
Dzielnicowi zatrzymali braci z marihuaną
Dzielnicowi z Grójca zatrzymali dwóch braci, którzy posiadali kilkaset gramów marihuany. Teraz grozi im do 10 lat więzienia.

Dzielnicowi w czasie codziennej służby angażują się w różne działania i podejmują wiele interwencji na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. W ten sposób dzielnicowi z Grójca uzyskali informację, z której wynikało, że 32- i 27-letni bracia mogą posiadać narkotyki. W trakcie kontroli miejsca zamieszkania, policjanci ujawnili, że mężczyźni posiadają środki odurzające. Na strychu znajdował się susz marihuany. Ponadto ujawniono również akcesoria służące do rozdrabniania roślin, m.in. młynek. W sumie zabezpieczono prawie 755 gramów gotowego narkotyku.

Zatrzymani mieszkańcy gminy Pniewy usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości i uprawy znacznej ilości marihuany, za co grozi 10 lat pozbawienia wolności. Prokuratura wobec braci zastosowała poręczenie majątkowe oraz dozór policji.

źródło: mazowiecka.policja.gov.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft