Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-03-22; 12:00:57 | Edukacja
Wiosna zawitała do przedszkola nr 4
Po raz kolejny powitania wiosny podjęło się Przedszkole Publiczne nr 4 w Radomiu. 21 marca 2018r. przedszkolaki zgromadzone w głównym budynku przy ulicy Kilińskiego 23 obejrzały przedstawienie pt. „Wiosenne przebudzenie”.

Tradycją przedszkola jest teatralne witanie wiosny, czyli popularna „Wiosenka”.

Była to już 20 edycja tego wydarzenia. W całe przedsięwzięcie wraz z dziećmi zaangażowane są nauczycielki, które przygotowują scenariusz, stroje i wcielają się w główne role. Cieszy nas fakt,, że za rok będziemy witać wiosnę już w nowym budynku przedszkola - relacjonuje dyrektor Małgorzata Jaskólska.

Tradycyjnie zaproszono na „Wiosenkę” zaprzyjaźnionych przedszkolaków
z Przedszkola Publicznego nr 11, którzy licznie odpowiedzieli na zaproszenie. W tym roku przygotowano wiosenne tańce i konkurencje dla drużyn reprezentujących oba przedszkola. Główną z nich była prezentacja „małych wiosenek” w pięknych strojach, które wystąpiły
z muzycznym repertuarem. Astrologicznie pora roku została oficjalnie powitana.

Teraz z niecierpliwością przedszkolaki czekają na istnie wiosenną aurę, by móc z radością rozpocząć sezon na placach zabaw. Zgodnie z hasłem z przedstawienia – „Panowanie wiosny czas zacząć"

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Po raz 40. pątnicy z diecezji radomskiej pielgrzymowali na Jasną Górę

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft