Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2018-03-22; 12:00:57 | Edukacja
Wiosna zawitała do przedszkola nr 4
Po raz kolejny powitania wiosny podjęło się Przedszkole Publiczne nr 4 w Radomiu. 21 marca 2018r. przedszkolaki zgromadzone w głównym budynku przy ulicy Kilińskiego 23 obejrzały przedstawienie pt. „Wiosenne przebudzenie”.

Tradycją przedszkola jest teatralne witanie wiosny, czyli popularna „Wiosenka”.

Była to już 20 edycja tego wydarzenia. W całe przedsięwzięcie wraz z dziećmi zaangażowane są nauczycielki, które przygotowują scenariusz, stroje i wcielają się w główne role. Cieszy nas fakt,, że za rok będziemy witać wiosnę już w nowym budynku przedszkola - relacjonuje dyrektor Małgorzata Jaskólska.

Tradycyjnie zaproszono na „Wiosenkę” zaprzyjaźnionych przedszkolaków
z Przedszkola Publicznego nr 11, którzy licznie odpowiedzieli na zaproszenie. W tym roku przygotowano wiosenne tańce i konkurencje dla drużyn reprezentujących oba przedszkola. Główną z nich była prezentacja „małych wiosenek” w pięknych strojach, które wystąpiły
z muzycznym repertuarem. Astrologicznie pora roku została oficjalnie powitana.

Teraz z niecierpliwością przedszkolaki czekają na istnie wiosenną aurę, by móc z radością rozpocząć sezon na placach zabaw. Zgodnie z hasłem z przedstawienia – „Panowanie wiosny czas zacząć"

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft