Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-03-22; 14:34:27 | Polityka
Radosław Witkowski będzie ubiegał się o reelekcję
Prezydent Radomia zdecydował, że będzie kandydował na urząd prezydenta Radomia w jesiennych wyborach samorządowych.

Prezydent Radosław Witkowski o swojej decyzji poinformował na Facebooku. - W nadchodzących wyborach samorządowych będę kandydował na prezydenta Radomia. Razem z Wami chcę dalej zmieniać nasze miasto na lepsze i zapraszam do współpracy ponad politycznymi podziałami wszystkich, dla których Radom jest najważniejszy. Wspólnie możemy zbudować koalicję na rzecz zmian w Radomiu - napisał prezydent miasta.

- Wszyscy wiemy jak bardzo potrzebna jest kontynuacja zmian, które wspólnie zapoczątkowaliśmy niemal 4 lata temu. Radomski Program Drogowy, Budowa Radomskiego Centrum Sportu, Radomska Strefa Gospodarcza, dobra polityka senioralna - to dopiero początek. Udowodniliśmy, że wspólnie, szukając porozumienia i stawiając interes miasta ponad polityczne spory, można realnie zmieniać miasto na lepsze. Dlatego będę dążył do budowania porozumienia
i zgody na kolejną, 5 letnią kadencję radomskiego samorządu. Naszym szyldem jest i zawsze będzie Radom. Wspólnie możemy zbudować koalicję na rzecz zmian w Radomiu - podsumował prezydent.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft