Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-03-22; 14:34:27 | Polityka
Radosław Witkowski będzie ubiegał się o reelekcję
Prezydent Radomia zdecydował, że będzie kandydował na urząd prezydenta Radomia w jesiennych wyborach samorządowych.

Prezydent Radosław Witkowski o swojej decyzji poinformował na Facebooku. - W nadchodzących wyborach samorządowych będę kandydował na prezydenta Radomia. Razem z Wami chcę dalej zmieniać nasze miasto na lepsze i zapraszam do współpracy ponad politycznymi podziałami wszystkich, dla których Radom jest najważniejszy. Wspólnie możemy zbudować koalicję na rzecz zmian w Radomiu - napisał prezydent miasta.

- Wszyscy wiemy jak bardzo potrzebna jest kontynuacja zmian, które wspólnie zapoczątkowaliśmy niemal 4 lata temu. Radomski Program Drogowy, Budowa Radomskiego Centrum Sportu, Radomska Strefa Gospodarcza, dobra polityka senioralna - to dopiero początek. Udowodniliśmy, że wspólnie, szukając porozumienia i stawiając interes miasta ponad polityczne spory, można realnie zmieniać miasto na lepsze. Dlatego będę dążył do budowania porozumienia
i zgody na kolejną, 5 letnią kadencję radomskiego samorządu. Naszym szyldem jest i zawsze będzie Radom. Wspólnie możemy zbudować koalicję na rzecz zmian w Radomiu - podsumował prezydent.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft