Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-02; 06:50:09 | Kultura
Michał Szpak wystąpi w Radomiu
Michał Szpak rozpoczął najnowszą trasę koncertową pn. Classica Tour, a 9 kwietnia zagości w Radomiu

„Classica Tour” to cykl koncertów, które odbędą się w filharmoniach oraz teatrach muzycznych z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego pn. „Classic Sisters” oraz gościa specjalnego - Marleny Szpak - wybitnej sopranistki.

Akt pierwszy koncertu to romantyczno-dramatyczna opowieść, podczas której nie zabraknie wzruszeń i zachwytów. Michał i Marlena wykonują razem między innymi utwór "E piu ti penso" który wykonywali wcześniej min. Andrea Bocelli i Ariana Grande.

Część druga to eksplozja energii i rytmu, w której nie zabraknie również najnowszego hitu Michała - "Dont Poisson Your Heart".

Trasa „Classica Tour” Michała Szpaka to niesamowita i bardzo energetyczna dawka największych przebojów Artysty w niezwykłych aranżacjach, niezapomniane duety i magiczna oprawa wizualna. To wydarzenie muzyczne którego nie można przegapić - zachęcają organizatorzy.

W Radomiu odbędzie się w Sali Koncertowej ROK, 9 kwietnia 2018 roku o godz. 19. Bilety w cenie: 75zł i 95zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej, Traugutta 3 oraz na adria-art.pl. Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft