Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2018-04-02; 06:50:09 | Kultura
Michał Szpak wystąpi w Radomiu
Michał Szpak rozpoczął najnowszą trasę koncertową pn. Classica Tour, a 9 kwietnia zagości w Radomiu

„Classica Tour” to cykl koncertów, które odbędą się w filharmoniach oraz teatrach muzycznych z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego pn. „Classic Sisters” oraz gościa specjalnego - Marleny Szpak - wybitnej sopranistki.

Akt pierwszy koncertu to romantyczno-dramatyczna opowieść, podczas której nie zabraknie wzruszeń i zachwytów. Michał i Marlena wykonują razem między innymi utwór "E piu ti penso" który wykonywali wcześniej min. Andrea Bocelli i Ariana Grande.

Część druga to eksplozja energii i rytmu, w której nie zabraknie również najnowszego hitu Michała - "Dont Poisson Your Heart".

Trasa „Classica Tour” Michała Szpaka to niesamowita i bardzo energetyczna dawka największych przebojów Artysty w niezwykłych aranżacjach, niezapomniane duety i magiczna oprawa wizualna. To wydarzenie muzyczne którego nie można przegapić - zachęcają organizatorzy.

W Radomiu odbędzie się w Sali Koncertowej ROK, 9 kwietnia 2018 roku o godz. 19. Bilety w cenie: 75zł i 95zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej, Traugutta 3 oraz na adria-art.pl. Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft