Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-10; 11:40:58 | Kultura
Zabluzują Szkołę Muzyczną!
Rada Rodziców przy Zespole Szkół Muzycznych im. O. Kolberga w Radomiu z pomocą Samorządu Uczniowskiego organizuje koncert, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie szkolnego projektu "Bluzy szkolne".

W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia 2018 o godz. 18 w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego Zespołu Szkół Muzycznych na scenie zaprezentują się zespoły Impacto de Radom, Humi Accordion Band oraz Accordions for World, finaliści konkursu Młody Muzyk Roku 2018: Piotr Motyka oraz Grzegorz Chwaliński, jak również tegoroczni maturzyści. Można będzie również posłuchać solowych występów pedagogów szkolnych.

Bilety w cenie 15 zł. są do nabycia w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio przed koncertem

Uzyskane ze sprzedaży pieniądze zostaną przeznaczone na dofinansowanie dla uczniów, chcących zakupić bluzy. W szkole został bowiem ogłoszony konkurs na przygotowanie projektów szkolnych bluz. Przesłane propozycje zostały ocenione przez wszystkich uczniów. W wyniku głosowania wygrały pomysły dwóch uczennic: Julii Dziuby z klasy I OSM II stopnia i Magdaleny Stępień z klasy II OSM II stopnia.

Bluzy są już w trakcie przygotowywania. Wydarzenie to zaangażowało całą społeczność uczniowską, nauczycieli oraz rodziców.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft