Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-10; 14:03:04 | Kultura
Bezpłatne zajęcia taneczne. Nauczą wykonywać... Macarenę!
Zanim zabrzmią rytmy gorącej nocy w stylu lat 90-tych, Amfiteatr zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą opanować podstawowe kroki tańca. - Proponujemy bezpłatną, błyskawiczną naukę z doświadczonymi instruktorami, Małgorzatą i Piotrem Czarneckimi ze studia Scent Of Dance.

- Zapraszamy na dwa godzinne spotkania, w czasie których od zera poznamy podstawowe ruchy w tańcu, nauczymy się utrzymywać odpowiednią postawę ciała i damy się ponieść muzyce, by na naszej dyskotece 21 kwietnia zadać szyku na parkiecie - zachęca Katarzyna Wiśniewska z Amfiteatru.

Lata 90-te to kompilacja zwariowania, kiczu i słodyczy. Do Polski napłynęła moda na grunge i hip-hop, rozwijała się klubowa muzyka elektroniczna, powstał trance, drum’n’bass, ale też hardcore. Króluje techno i pop, ale to także czasy świetności disco-polo.


Bezpłatny kurs to dwie godziny połączenia przyjemnego z pożytecznym. Wstęp wolny, ale na kurs obowiązują zapisy: tel. 667–901–900. Zajęcia odbędą się w "Kawiarni Artystycznej" przy ul. Parkowej 1. W czwartek, 19 kwietnia, zaczynamy o godz. 18.30, w piątek, 20 kwietnia, o godz. 19.

Podstawowe umiejętności nasi kursanci będą mogli wykorzystać w sobotę, 21 kwietnia, na dyskotece w stylu lat 90-tych (początek o godz. 19, wstęp: 10 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru; liczba miejsc ograniczona).

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft