Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-11; 13:25:46 | Radom
Brand Elite zaprasza na Warsztat biznesowy dla kobiet
Brand Elite – po raz kolejny organizuje warsztaty biznesowe dla kobiet pt.: „ZARZĄDZANIE SOBĄ W ZMIANIE - Efektywność osobista”. Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia w Hostel Centrum, ul. Malczewskiego 23.


Dla kogo jest to szkolenie? - właścicielek firm, kadry zarządzającej, kadry menadżerskiej, Specjalistek chcących podnieść swoją efektywność osobistą, skuteczność i motywację do realizacji działań w zmieniających się okolicznościach - kobiet, które pragną zmian lub są w trakcie podejmowania decyzji o ważnych zmianach w życiu osobistym i biznesowym - kobiet które chcą lepiej radzić sobie ze zmianami zachodzącymi w ich życiu prywatnym, jak i życiu zawodowym. - ambitnych kobiet stawiających na rozwój osobisty i biznesowy, które chcą podnosić swoje kompetencje osobiste związane z własną efektywnością.

Szkolenie może być również przeznaczone jako prezent dla pracowników lub najlepszych klientek firmy w ramach wzmocnienia relacji.

Jaką wiedzę zdobędą uczestniczki:

Uczestniczki będą mieli szansę przeanalizować i przećwiczyć nowe obszary i kompetencje: - nastawienie do zmian (zgodne z własnym indywidualnym stylem zachowania) - kreowanie korzystnych zmian i nawyków w swoim życiu osobistym i zawodowym - asertywność w komunikacji i działaniu, kiedy przeprowadzamy zmiany - wytrwałość, cierpliwość i emocje w sytuacjach, w których kształtujemy nową rzeczywistość dla siebie i innych - konieczność „utrwalania” zmiany - od tożsamości do otoczenia - rola innych (relacje) w zmianach i odkrywaniu własnych możliwości

Metody prowadzenia szkolenia: 1/ Szkolenie będzie prowadzone na bazie wykładu teoretycznego i zajęć praktycznych – warsztatowych. 2/ Grupa będzie pracować warsztatowo z wykorzystaniem takich narzędzi jak: ćwiczenia, dyskusje 3/ Zadania warsztatowe będą wykonywane w oparciu o przykłady praktycznego doświadczenia trenera i uczestników szkolenia.

Data: 19 kwietnia 2018 rok (czwartek) g. 12:00 – 16:00

Miejsce: Radom, Hostel Centrum, ul. Malczewskiego 23

Czas trwania: 4 godz Ilość uczestniczek: ok. 25 osób Koszt: 220 pln brutto/1 os. Rezerwacja i szczegóły: kontakt@noblebrand.pl, tel. 604591025 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft