Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-04-11; 13:25:46 | Radom
Brand Elite zaprasza na Warsztat biznesowy dla kobiet
Brand Elite – po raz kolejny organizuje warsztaty biznesowe dla kobiet pt.: „ZARZĄDZANIE SOBĄ W ZMIANIE - Efektywność osobista”. Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia w Hostel Centrum, ul. Malczewskiego 23.


Dla kogo jest to szkolenie? - właścicielek firm, kadry zarządzającej, kadry menadżerskiej, Specjalistek chcących podnieść swoją efektywność osobistą, skuteczność i motywację do realizacji działań w zmieniających się okolicznościach - kobiet, które pragną zmian lub są w trakcie podejmowania decyzji o ważnych zmianach w życiu osobistym i biznesowym - kobiet które chcą lepiej radzić sobie ze zmianami zachodzącymi w ich życiu prywatnym, jak i życiu zawodowym. - ambitnych kobiet stawiających na rozwój osobisty i biznesowy, które chcą podnosić swoje kompetencje osobiste związane z własną efektywnością.

Szkolenie może być również przeznaczone jako prezent dla pracowników lub najlepszych klientek firmy w ramach wzmocnienia relacji.

Jaką wiedzę zdobędą uczestniczki:

Uczestniczki będą mieli szansę przeanalizować i przećwiczyć nowe obszary i kompetencje: - nastawienie do zmian (zgodne z własnym indywidualnym stylem zachowania) - kreowanie korzystnych zmian i nawyków w swoim życiu osobistym i zawodowym - asertywność w komunikacji i działaniu, kiedy przeprowadzamy zmiany - wytrwałość, cierpliwość i emocje w sytuacjach, w których kształtujemy nową rzeczywistość dla siebie i innych - konieczność „utrwalania” zmiany - od tożsamości do otoczenia - rola innych (relacje) w zmianach i odkrywaniu własnych możliwości

Metody prowadzenia szkolenia: 1/ Szkolenie będzie prowadzone na bazie wykładu teoretycznego i zajęć praktycznych – warsztatowych. 2/ Grupa będzie pracować warsztatowo z wykorzystaniem takich narzędzi jak: ćwiczenia, dyskusje 3/ Zadania warsztatowe będą wykonywane w oparciu o przykłady praktycznego doświadczenia trenera i uczestników szkolenia.

Data: 19 kwietnia 2018 rok (czwartek) g. 12:00 – 16:00

Miejsce: Radom, Hostel Centrum, ul. Malczewskiego 23

Czas trwania: 4 godz Ilość uczestniczek: ok. 25 osób Koszt: 220 pln brutto/1 os. Rezerwacja i szczegóły: kontakt@noblebrand.pl, tel. 604591025 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft