Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-18; 15:10:43 | Polityka
Rafał Czajkowski kolejnym kandydatem na prezydenta Radomia
Rafał Czajkowski będzie kandydatem Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, która do jesiennych wyborów przystąpi pod nazwą Ruchu Samorządowego Bezpartyjni

Kandydatura Rafała Czajkowskiego na prezydenta Radomia w najbliższych wyborach została zaprezentowana podczas środowej konferencji prasowej. - Znacie państwo moją osobę i wiecie, że od wielu lat wykonywałem pracę na rzecz samorządu. Wiem, jaką jest to ciężką i trudną pracą i zdaję sobie sprawę z wyzwania, jakie wspólnie podejmujemy. Projekt, jaki prezentujemy radomianom, jest skupiony w pełni na mieszkańców i dla nich. Dlatego podjąłem się jego realizacji - podkreślił były sekretarz miasta.

W konferencji wzięli także udział Konrad Rytel, prezes Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, Krzysztof Górak, wiceprezes MWS czy Łukasz Mejza, rzecznik prasowy ORS Bezpartyjni.

Krzysztof Górak, odnosząc się do zamieszania związanego z powołaniem w Radomiu koalicji Radomian Razem, Bezpartyjnych Radom, Radomskiego Samorządu Obywatelskiego, Wspólnoty Samorządowej Radomia i nie dołączenia MWS do wspominanej grupy, zaznaczył, że w działalności zarówno przedwyborczej, jak i w rzeczywistości po niej, ruch nie będzie włączał się w "bijatyki plemienne".

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft