Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-19; 12:21:39 | Kultura
Edukacyjny Poranek Muzyczny w Elektrowni w pełnej obsadzie
Przed nami ostatni już Edukacyjny Poranek Muzyczny w Elektrowni. Na dzieci i rodziców czeka miła niespodzianka. Oprócz zapowiedzianych instrumentów klawiszowych jak fortepian i akordeon pojawią się także inne. – Zaprosiliśmy wszystkich uczniów ze szkoły muzycznej, którzy wystąpili dotychczas na naszych porankach – zapowiada Włodzimierz Izban.

Mini koncert dadzą m.in. uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22 kwietnia, o godz.12.30.

- Zapraszamy dzieci w wieku 6 -15 lat, obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 505 38 28 24. Cena biletu wstępu – 5 zł/osoby - informują organizatorzy.

Przypominamy, że podczas spotkań, w recepcji Elektrowni można nabyć książkę „Co tak pięknie gra”. Edukacyjne Spotkania Muzyczne w Elektrowni nie przechodzą do historii. W planach jest dalsza współpraca Elektrowni z Włodzimierzem Izbanem - zdradza Kinga Maszczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft