Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-20; 09:37:45 | Kultura
Teatr Scene zaprasza na premierę!
Teatr SCENE działający przy Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. św. Filipa Neri w Radomiu zaprasza w niedzielę, 22 kwietnia 2018 roku na premierę sztuki pt: "Bogowie sobotniej nocy". Premiera o godz. 19.00 w Oratorium przy ul. Grzybowskiej 22.

Będzie to już 29 przedstawienie szkolnego teatru, który istnieje od 14 lat. Scenariusz do sztuki "Bogowie sobotniej nocy" napisał Sebastian Równy. To trzecie przedstawienie jego autorstwa, które zagrali młodzi aktorzy z Katolika. I tak jak w utworach "Straszna Marysia" z 2011 roku czy "Jeden dzień z życia gimnazjalisty Januszka" z 2013, i tym razem jest to historiach młodych ludzi, którzy szukają swojego miejsca, próbują odnaleźć się w rzeczywistości, w której żyją na co dzień. Chcą być samodzielni i niezależni, ale z drugiej strony oczekują od dorosłych wsparcia i zrozumienia.

Występują: Anna Kanecka, Przemysław Sulima, Mateusz Kunert, Jakub Kisiel, Paula Wilkowska, Oliwia Olszewska, Zuzanna Okulska-Bożek, Wiktoria Goździejewska, Piotr Grygiel, Adam Trzos.

Przypomnijmy, że od początku działalności Teatru Scene jego reżyserem jest Wojciech Ługowski, aktor Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, za oprawę muzyczną odpowiada Agnieszka Kobierska, a za scenografię i kostiumy – Wojtek Sałek. Za zdjęcia, filmy i stronę – Rafał Celej.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft