Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-24; 10:32:22 | Radom
Weź udział w konkursie i wygraj.... działkę!
MOK „Amfiteatr” i Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu zapraszają radomian do konkursu plastycznego „Ogród jak malowany”. Nagrodą główną jest akt własności działki ogrodniczej w formie przenośnego ogródka workowego, specjalnie przystosowanego do uprawy roślin jadalnych.

- Chcemy poznać Wasze pomysły na wygląd wymarzonego, idealnego ogrodu. Mamy nadzieję, że wspólny ogród na Obozisku upiększy naszą okolicę i będzie początkiem owocnej współpracy z mieszkańcami Radomia. Zachęcamy uczestników do wspólnego tworzenia prac plastycznych, które z pewnością zainspirują społeczność lokalną przy zakładaniu pierwszego w Radomiu wspólnego ogrodu sąsiedzkiego - informuje Katarzyna Wiśniewska z Amfiteatru.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ze szkół podstawowych z członkami rodziny: rodzicami, opiekunami, rodzeństwem lub/i dziadkami.
- Liczymy, że zaangażowanie krewnych będzie miało pozytywny wpływ indywidualna pracę plastyczną! Autorami prac powinny jednak być dzieci i młodzież - podkreślają organizatorzy.

Familijny Konkurs Plastyczny „Ogród jak malowany” jest podzielony na
trzy kategorie:
Uczniowie w wieku 3-6 lat
Uczniowie w wieku 7-14 lat
Uczniowie w wieku 15-16 lat

Do udziału w konkursie zgłaszają się nauczyciele szkół oraz instytucji, których uczniowie wyrażą chęć wspólnej zabawy; zgłoszenia mogą także dokonywać pełnoletni opiekunowie lub rodzeństwo. Przy zgłoszeniu należy podać nazwę szkoły, do której uczęszcza dziecko. Maksymalny format prac to A2. Technika: dowolna. Na rysunki, wyklejanki, grafiki, kolaże etc. przedstawiające wymarzony ogród, Amfiteatr czeka do 16 maja 2018 r. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora oraz z pełną nazwą szkoły, do której uczęszcza autor i dostarczyć do MOK „Amfiteatr” (ul. Parkowa 1) lub Kuźni Artystycznej (ul. Daszyńskiego 5).

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft