Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-04-24; 10:37:35 | Radom
Zmiany w organizacji ruchu na ulicy Struga
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zaplanowanymi pracami Wodociągów Miejskich w Radomiu, od dnia 25 kwietnia 2018 roku (środa) zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu na ulicy Struga od ulicy Żwirki i Wigury do alei Kołakowskiego.

Z powodu wykopów będzie zamknięty północny pas ruchu ulicy Struga (w kierunku Śródmieścia) na odcinku obok przychodni lekarskiej (od połowy długości zatoki przystankowej do mostu nad Potokiem Północnym). Ruch kołowy w kierunku ulicy Niedziałkowskiego będzie odbywał się środkiem jezdni (częściowo po pasie przeznaczonym dla pojazdów skręcających w lewo w ulicę Żwirki i Wigury, a częściowo po powierzchni wyłączonej dotychczas z ruchu). Zatoka przy przystanku Struga / 25 Czerwca 05 (w kierunku Śródmieścia) będzie skrócona o około połowę.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Zwężenie jezdni może spowodować korki i opóźnienia autobusów linii 9 i 26. Sugerowane objazdy tego odcinka ulicy Struga przebiegają w obie strony ulicami Żwirki i Wigury, Kusocińskiego i Chrobrego albo 25 Czerwca, Kelles-Krauza i Pileckiego.

Inwestorem robót na ulicy Struga jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft