Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-24; 10:37:35 | Radom
Zmiany w organizacji ruchu na ulicy Struga
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zaplanowanymi pracami Wodociągów Miejskich w Radomiu, od dnia 25 kwietnia 2018 roku (środa) zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu na ulicy Struga od ulicy Żwirki i Wigury do alei Kołakowskiego.

Z powodu wykopów będzie zamknięty północny pas ruchu ulicy Struga (w kierunku Śródmieścia) na odcinku obok przychodni lekarskiej (od połowy długości zatoki przystankowej do mostu nad Potokiem Północnym). Ruch kołowy w kierunku ulicy Niedziałkowskiego będzie odbywał się środkiem jezdni (częściowo po pasie przeznaczonym dla pojazdów skręcających w lewo w ulicę Żwirki i Wigury, a częściowo po powierzchni wyłączonej dotychczas z ruchu). Zatoka przy przystanku Struga / 25 Czerwca 05 (w kierunku Śródmieścia) będzie skrócona o około połowę.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Zwężenie jezdni może spowodować korki i opóźnienia autobusów linii 9 i 26. Sugerowane objazdy tego odcinka ulicy Struga przebiegają w obie strony ulicami Żwirki i Wigury, Kusocińskiego i Chrobrego albo 25 Czerwca, Kelles-Krauza i Pileckiego.

Inwestorem robót na ulicy Struga jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft