Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-04-25; 15:06:19 | Radom
Radomianie odpracowują długi
Ponad 1,3 miliona złotych długu odpracowali radomianie zalegający z opłatą czynszów w mieszkaniach komunalnych. Taką możliwość miasto wprowadziło dwa lata temu. W tym czasie Miejski Zarząd Lokalami przygotował 340 umów dla osób posiadających zadłużenie wobec Gminy.

Dłużnicy pracowali w 28 miejskich placówkach, w tym przede wszystkim w placówkach oświatowych, a także w Zakładzie Usług Komunalnych, w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym, na cmentarzu na Firleju oraz w domach pomocy społecznej. W ten sposób 60 osób odpracowało swój dług w całości, a siedem osób, po zakończeniu uczestnictwa w programie podjęło stałą pracę w miejskich jednostkach.

– Uważam, że program się sprawdza. Jest to znakomita alternatywa dla osób, które popadły w przejściowe kłopoty i gotowe są wziąć sprawy w swoje ręce, by problemy rozwiązać. Nasza oferta wciąż jest aktualna i zachęcamy kolejne osoby, które chciałyby odpracować swój dług – mówi wiceprezydent Konrad Frysztak.

Koordynatorem programu jest Miejski Zarząd Lokalami. Tam można uzyskać szczegółowe informacje i zawrzeć stosowną umowę w sprawie odpracowania zaległości czynszowych.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft