Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-25; 15:06:19 | Radom
Radomianie odpracowują długi
Ponad 1,3 miliona złotych długu odpracowali radomianie zalegający z opłatą czynszów w mieszkaniach komunalnych. Taką możliwość miasto wprowadziło dwa lata temu. W tym czasie Miejski Zarząd Lokalami przygotował 340 umów dla osób posiadających zadłużenie wobec Gminy.

Dłużnicy pracowali w 28 miejskich placówkach, w tym przede wszystkim w placówkach oświatowych, a także w Zakładzie Usług Komunalnych, w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym, na cmentarzu na Firleju oraz w domach pomocy społecznej. W ten sposób 60 osób odpracowało swój dług w całości, a siedem osób, po zakończeniu uczestnictwa w programie podjęło stałą pracę w miejskich jednostkach.

– Uważam, że program się sprawdza. Jest to znakomita alternatywa dla osób, które popadły w przejściowe kłopoty i gotowe są wziąć sprawy w swoje ręce, by problemy rozwiązać. Nasza oferta wciąż jest aktualna i zachęcamy kolejne osoby, które chciałyby odpracować swój dług – mówi wiceprezydent Konrad Frysztak.

Koordynatorem programu jest Miejski Zarząd Lokalami. Tam można uzyskać szczegółowe informacje i zawrzeć stosowną umowę w sprawie odpracowania zaległości czynszowych.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft