Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-04-27; 23:37:00 | Radom
Umowa na budowę trasy N-S podpisana
Umowa na budowę pierwszego odcinka trasy N-S podpisana. Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji oraz przedstawiciele firmy Inżynieria Rzeszów podpisali dokumenty o rozpoczęciu prac przy budowie tej arterii.Wszystko ma rozpocząć się na początku czerwca, i właśnie wtedy ulica od ronda Mikołajczyka aż do ulicy Żeromskiego stanie się wielkim placem budowy. Jak informują przedstawiciele Inżynierii Rzeszów, firma specjalizuje się w pracach miejskich, i nie jest to pierwsze zadanie jakie będą wykonywać w naszym mieście. Obecnie to oni są odpowiedzialni za prace w ciągu ulicy Wernera, także to przedsiębiorstwo zajmie się pracami na Traugutta, Piłsudskiego i Limanowskiego, które w swoim zakresie mają Wodociągi Miejskie.

Największą inwestycją, jaką przeprowadziła Inżynieria Rzeszów była przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków. Przypomnijmy, przetarg na budowę pierwszego odcinka trasy N-S wygrało konsorcjum firm Inżynieria Rzeszów i Budromost-Starachowice z Wąchocka. Koszt zadania to blisko 34,5 miliona złotych. Prace przy budowie tej arterii mają potrwać do czerwca przyszłego roku - informuje Dawid Puton z MZDiK.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft