Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-04-27; 23:37:00 | Radom
Umowa na budowę trasy N-S podpisana
Umowa na budowę pierwszego odcinka trasy N-S podpisana. Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji oraz przedstawiciele firmy Inżynieria Rzeszów podpisali dokumenty o rozpoczęciu prac przy budowie tej arterii.Wszystko ma rozpocząć się na początku czerwca, i właśnie wtedy ulica od ronda Mikołajczyka aż do ulicy Żeromskiego stanie się wielkim placem budowy. Jak informują przedstawiciele Inżynierii Rzeszów, firma specjalizuje się w pracach miejskich, i nie jest to pierwsze zadanie jakie będą wykonywać w naszym mieście. Obecnie to oni są odpowiedzialni za prace w ciągu ulicy Wernera, także to przedsiębiorstwo zajmie się pracami na Traugutta, Piłsudskiego i Limanowskiego, które w swoim zakresie mają Wodociągi Miejskie.

Największą inwestycją, jaką przeprowadziła Inżynieria Rzeszów była przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków. Przypomnijmy, przetarg na budowę pierwszego odcinka trasy N-S wygrało konsorcjum firm Inżynieria Rzeszów i Budromost-Starachowice z Wąchocka. Koszt zadania to blisko 34,5 miliona złotych. Prace przy budowie tej arterii mają potrwać do czerwca przyszłego roku - informuje Dawid Puton z MZDiK.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft