Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-04-30; 00:10:35 | Radomski
Policja czuwa nad bezpieczeństwem z powietrza...
Najbliższe dni, to czas wytężonej pracy dla mazowieckich policjantów. By na drogach Mazowsza było bezpiecznie, do służby wykorzystywane są także śmigłowce.

Ze względu na spodziewany zwiększony ruch pojazdów związany z długim weekendem majowym, mazowieccy policjanci w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróżnym będą w tym czasie wykorzystywać w służbie śmigłowiec.

Tym razem spoglądający w górę, mieszkańcy Mazowsza, mogli zobaczyć dwusilnikowy lekki śmigłowiec wielozadaniowy - Bell 412 HP należący do Zarządu Lotnictwa Policji Komendy Głównej Policji. Pełniący w nim służbę policjanci patrolowali najważniejsze drogi przebiegające przez Mazowsze, w tym DK7, DK9 i DK12. Policjanci zwracali szczególna uwagę na to czy drogi krajowe nie są zakorkowane.

Podobne podniebne patrole będą prowadzone przez następne dni majowego weekendu - informuje Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft