Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-04; 13:14:13 | Radom
Rolkarze wyjadą w sobotę na ulice Radomia. Uwaga na utrudnienia w ruchu
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z imprezą pod nazwą Nightskating (przejazd grupy rolkarzy), w dniu 5 maja 2018 roku (sobota) w godzinach około 20:00-22:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej między Żakowicami i Śródmieściem.

Przejazd rolkarzy (według zapowiedzi organizatorów będzie od około 60 do 150 uczestników) odbędzie się pod nadzorem policji od parkingu sklepu E. Leclerc przez Toruńską, Wierzbicką, Łukasika, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, Beliny-Prażmowskiego, Czachowskiego, Żeromskiego, 25 Czerwca, Kelles-Krauza, Pileckiego, Chrobrego, 11 Listopada, Żwirki i Wigury, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Mireckiego, Limanowskiego, Dębową, Maratońską, 1905 Roku, Łukasika i Wierzbicką - ponownie na parking E. Leclerc, gdzie nastąpi zakończenie tego zgromadzenia.

Przejazd może spowodować utrudnienia w ruchu kołowym (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy ruchu w jednym kierunku) i kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na wszystkich liniach. MZDiK prosi o zachowywanie szczególnej ostrożności i o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft