Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-08; 09:57:36 | Kultura
Maraton Horrorów w Heliosie [ZAPROSZENIE ZA JEDEN KLIK]
W piątek, 11 maja, radomskie Kino Helios zaprasza Fanów mocnych wrażeń na noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których będziecie mieli obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu. Jeżeli chcecie zaproszenie na Maraton, klikajcie!


Na początek, realizowany w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Irlandii - THE LODGERS. PRZEKLĘCI. Dalej kolejna premiera, zbierający świetne opinie horror GHOSTLAND i na dwa tygodnie przed polską premierą, przerażający DEVIL’S GATE. Dla najodważniejszych mamy deser w postaci CO SIĘ WYDARZYŁO W GRACEFIELD.

- Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi? - zachęcają organizaotrzy.

Start maratonu: 11.05.2018 r., godz. 23:00
Będziecie mogli obejrzeć:
The Lodgers. Przeklęci (PREMIERA!)
Ghostland (PREMIERA!)
Devil’s Gate (PRZEDPREMIERA!)
Co się wydarzyło w Gracefield

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zachęcamy więc do zakupu biletów również w kasach kin.

*******

My tymczasem mamy wejściówki na Maraton.

Żeby zdobyć wejściówkę na maraton wystarczy zalajkować nasz FanPage-Radomnews, a jeśli już to zrobiłeś to:
1. kliknąć "Lubię to" w linku na facebookowym fanpageu TEGO NEWSA.
2. i udostępnić publicznie TEN NEWS na swojej tablicy.

I to wszystko. Zwycięzców, którzy zdobędą bilet na maraton, poznamy w środę wieczorem. Ze zwycięzcami skontaktujemy się osobiście.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft