Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-09; 10:14:34 | Radom
Sprawcy kradzieży sklepowych w rękach Policji
Policjanci z Radomia zatrzymali mężczyzn kradnących w sklepach na terenie Radomia. Kradli alkohol, artykuły spożywcze i karty pamiątkowe. Teraz grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Radomscy Policjanci z III Komisariatu zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o kradzieże sklepowe.

W jednym przypadku dwóch mężczyzn ukradło ze sklepu artykuły spożywcze i karty pamiątkowe, grozili interweniującym pracownikom sklepu. Dwukrotnie wchodzili do sklepu po czym ze skradzionym łupem chcieli odjechać rowerem miejskim. Widząc to interweniowali pracownicy sklepu i doszło do szarpaniny. Poinformowano o zajściu policjantów. Krótko po tym funkcjonariusze zatrzymali jednego ze sprawców, natomiast drugi z mężczyzn został ustalony i zatrzymany chwilę po tym. To dwaj mieszkańcy Radomia w wieku 18 i 30 lat – obaj byli nietrzeźwi. Badanie wykazało u każdego z nich ok. promila alkoholu w organizmie. Trafili do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu przedstawiono im zarzuty kradzieży rozbójniczej. Wobec mężczyzn zastosowano policyjny dozór. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kolejne przypadki to 22-letni radomianin, który w okresie kilku tygodni kradł alkohol ze sklepu w Radomiu o wartości kilkuset złotych oraz 27-letni mężczyzna, który dokonał podobnych kradzieży w sklepie na terenie Radomia.

Obaj trafili do policyjnego aresztu. Przedstawiono im zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft