Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-09; 10:14:34 | Radom
Sprawcy kradzieży sklepowych w rękach Policji
Policjanci z Radomia zatrzymali mężczyzn kradnących w sklepach na terenie Radomia. Kradli alkohol, artykuły spożywcze i karty pamiątkowe. Teraz grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Radomscy Policjanci z III Komisariatu zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o kradzieże sklepowe.

W jednym przypadku dwóch mężczyzn ukradło ze sklepu artykuły spożywcze i karty pamiątkowe, grozili interweniującym pracownikom sklepu. Dwukrotnie wchodzili do sklepu po czym ze skradzionym łupem chcieli odjechać rowerem miejskim. Widząc to interweniowali pracownicy sklepu i doszło do szarpaniny. Poinformowano o zajściu policjantów. Krótko po tym funkcjonariusze zatrzymali jednego ze sprawców, natomiast drugi z mężczyzn został ustalony i zatrzymany chwilę po tym. To dwaj mieszkańcy Radomia w wieku 18 i 30 lat – obaj byli nietrzeźwi. Badanie wykazało u każdego z nich ok. promila alkoholu w organizmie. Trafili do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu przedstawiono im zarzuty kradzieży rozbójniczej. Wobec mężczyzn zastosowano policyjny dozór. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kolejne przypadki to 22-letni radomianin, który w okresie kilku tygodni kradł alkohol ze sklepu w Radomiu o wartości kilkuset złotych oraz 27-letni mężczyzna, który dokonał podobnych kradzieży w sklepie na terenie Radomia.

Obaj trafili do policyjnego aresztu. Przedstawiono im zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft