Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-10; 13:20:54 | Radom
Tymczasowe objazdy ulicy Mireckiego
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami drogowymi, w dniach od 12 maja 2018 roku (sobota) od około godziny 7:00 do 15 maja 2018 roku (wtorek) do około godziny 10:00 będzie zamknięta ulica Mireckiego. Objazdami pojadą autobusy linii 6, 11, 16 i 23.

Roboty drogowe będą prowadzone w ramach trwającej przebudowy skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Wernera i Mireckiego. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, całe skrzyżowanie nie będzie zamykane dla ruchu kołowego, lecz konieczne będą tymczasowe wyłączenia poszczególnych fragmentów jezdni w celu sfrezowania starego asfaltu, wyregulowania wysokości studzienek kanalizacyjnych, ułożenia nowej nawierzchni bitumicznej, a także montażu pętli indukcyjnych.

W tym czasie obie jezdnie ulicy Mireckiego zostaną zamknięte dla ruchu na odcinku od wjazdu na parking Centrum Handlowego Atrium Gama do skrzyżowania z ulicą Wernera (skrzyżowanie będzie przejezdne). Oznakowane żółtymi tablicami objazdy w obu kierunkach będą wyznaczone ulicami Wernera, Malczewskiego i Reja.

Autobusy linii 6, 11, 16 i 23 będą kursowały następującymi objazdami (w obu kierunkach):
- linia 6: Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Okulickiego;
- linia 11: 11 Listopada, Warszawska, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego;
- linia 16: Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego;
- linia 23: 11 Listopada, Warszawska, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego.

Na trasach objazdów będą obowiązywały wszystkie stałe przystanki. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków: Mireckiego / Reja 02 (w kierunku Wernera), Mireckiego / Wernera 01 (w kierunku placu Kotlarza), Szarych Szeregów / Warszawska (NŻ) 01 i 02 (w obu kierunkach), Szarych Szeregów / Wernera 03 i 04 (w obu kierunkach). Przystanki Wernera / Malczewskiego 02 (w stronę Mireckiego) i Wernera / Mireckiego 01 (w stronę Malczewskiego) będą obowiązywały w tym czasie wyłącznie dla autobusów linii 12 i 26, które będą kursowały stałymi trasami.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft