Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-10; 13:20:54 | Radom
Tymczasowe objazdy ulicy Mireckiego
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami drogowymi, w dniach od 12 maja 2018 roku (sobota) od około godziny 7:00 do 15 maja 2018 roku (wtorek) do około godziny 10:00 będzie zamknięta ulica Mireckiego. Objazdami pojadą autobusy linii 6, 11, 16 i 23.

Roboty drogowe będą prowadzone w ramach trwającej przebudowy skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Wernera i Mireckiego. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, całe skrzyżowanie nie będzie zamykane dla ruchu kołowego, lecz konieczne będą tymczasowe wyłączenia poszczególnych fragmentów jezdni w celu sfrezowania starego asfaltu, wyregulowania wysokości studzienek kanalizacyjnych, ułożenia nowej nawierzchni bitumicznej, a także montażu pętli indukcyjnych.

W tym czasie obie jezdnie ulicy Mireckiego zostaną zamknięte dla ruchu na odcinku od wjazdu na parking Centrum Handlowego Atrium Gama do skrzyżowania z ulicą Wernera (skrzyżowanie będzie przejezdne). Oznakowane żółtymi tablicami objazdy w obu kierunkach będą wyznaczone ulicami Wernera, Malczewskiego i Reja.

Autobusy linii 6, 11, 16 i 23 będą kursowały następującymi objazdami (w obu kierunkach):
- linia 6: Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Okulickiego;
- linia 11: 11 Listopada, Warszawska, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego;
- linia 16: Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego;
- linia 23: 11 Listopada, Warszawska, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego.

Na trasach objazdów będą obowiązywały wszystkie stałe przystanki. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków: Mireckiego / Reja 02 (w kierunku Wernera), Mireckiego / Wernera 01 (w kierunku placu Kotlarza), Szarych Szeregów / Warszawska (NŻ) 01 i 02 (w obu kierunkach), Szarych Szeregów / Wernera 03 i 04 (w obu kierunkach). Przystanki Wernera / Malczewskiego 02 (w stronę Mireckiego) i Wernera / Mireckiego 01 (w stronę Malczewskiego) będą obowiązywały w tym czasie wyłącznie dla autobusów linii 12 i 26, które będą kursowały stałymi trasami.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft