Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-14; 13:45:48 | Kultura
Dwa teatralne wieczory z Amfiteatrem
W dwa majowe wieczory Amfiteatr zaprasza na dwa wyjątkowe spektakle, które wystawią działające od roku pod egidą placówki teatry amatorskie. 16 maja Teatr Dla Dorosłych zabierze w słodko-gorzką podróż do PRL-u podczas przedstawienia "Tak, skarbie!", a 22 maja Teatr Dla Młodzieży przeniesie w opary absurdu XVII-wiecznej Hiszpanii dzięki "Zielonemu Gilowi"

16 maja, godz. 20 - "Tak, skarbie!"
Na Scenie Obozisko sentymentalną podróż do PRL-u zafunduje Teatr Dla Dorosłych, który wystawi sztukę „Tak, skarbie” w reżyserii Dominika Wendołowskiego na podstawie felietonów Stefanii Grodzieńskiej. Humor wysokiej klasy, dobra zabawa aktorów i aplauz publiczności to najlepsze streszczenie sztuki!

Wstęp wolny. Początek o godz. 20.

22 maja, godz. 19 - "Zielony Gil"
Komediową, nieco absurdalną podróż zafunduje Teatr Dla Młodzieży, który od roku działa pod skrzydłami Amfiteatru i pod opieką aktorki Teatru im. Jana Kochanowskiego - Katarzyny Dorosińskiej. Obejrzycie komedię omyłek Tirso de Moliny - "Zielony Gil" w mistrzowskim przekładzie Juliana Tuwima. Fantastyczne dialogi, intrygi, interesujące kostiumy - wszystko to podane w zielonym, majowym sosie!
Wstęp wolny, rezerwacje pod nr tel. 48 364 29 68. Liczba miejsc ograniczona!

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft