Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-18; 11:29:01 | Radom
Czasowe objazdy odcinka ulicy Wernera
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami drogowymi, w dniach od 21 maja 2018 roku (poniedziałek) od około godziny 9:00 do 23 maja 2018 roku (środa) do około godziny 18:00 zostanie zamknięta ulicy Wernera. Objazdami pojadą linie 6, 12, 16, 23 i 26.

Roboty drogowe będą prowadzone w ramach trwającej przebudowy skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Wernera i Mireckiego. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, całe skrzyżowanie nie będzie zamykane dla ruchu kołowego, lecz konieczne będą tymczasowe wyłączenia poszczególnych fragmentów jezdni w celu sfrezowania starego asfaltu, wyregulowania studzienek kanalizacyjnych, ułożenia nowej nawierzchni bitumicznej oraz montażu pętli indukcyjnych sygnalizacji.

W tym czasie obie jezdnie ulicy Wernera będą zamknięte dla ruchu na odcinku od wjazdu na teren Radomskich Hal Mięsnych do skrzyżowania z Szarych Szeregów i Mireckiego (skrzyżowanie będzie przejezdne). Oznakowane żółtymi tablicami objazdy zostaną wyznaczone przez ulice Malczewskiego i Reja i Mireckiego.

Autobusy linii 6, 12, 16, 23 i 26 będą kursowały następującymi objazdami:
- linia 6: Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Okulickiego;
- linia 12: Warszawska, Szarych Szeregów (powrót 11 Listopada), Wernera;
- linia 16: Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego;
- linia 23: Warszawska, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego;
- linia 26: Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Mireckiego, Wernera.

Na trasach objazdów będą obowiązywały wszystkie stałe przystanki. Zawieszone zostanie funkcjonowanie poniższych przystanków: Wernera / Mireckiego 01 (w kierunku Malczewskiego) i Wernera / Malczewskiego 02 (w kierunku Mireckiego). Przystanki Mireckiego / Wernera 01 (w kierunku placu Kotlarza) i Mireckiego / Reja 02 (w kierunku ulicy Wernera) nie będą w tym okresie obowiązywały dla linii 6, 16 i 23, natomiast przystanki Malczewskiego / Wernera 03 i 04 (w obu kierunkach), Warszawska / Kusocińskiego 01 i 02 (w obu kierunkach) oraz Warszawska / 11 Listopada 04 (tylko w kierunku ronda NSZ) nie będą obowiązywały dla linii 12.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę prac.

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft