Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-05-18; 11:29:01 | Radom
Czasowe objazdy odcinka ulicy Wernera
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami drogowymi, w dniach od 21 maja 2018 roku (poniedziałek) od około godziny 9:00 do 23 maja 2018 roku (środa) do około godziny 18:00 zostanie zamknięta ulicy Wernera. Objazdami pojadą linie 6, 12, 16, 23 i 26.

Roboty drogowe będą prowadzone w ramach trwającej przebudowy skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Wernera i Mireckiego. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, całe skrzyżowanie nie będzie zamykane dla ruchu kołowego, lecz konieczne będą tymczasowe wyłączenia poszczególnych fragmentów jezdni w celu sfrezowania starego asfaltu, wyregulowania studzienek kanalizacyjnych, ułożenia nowej nawierzchni bitumicznej oraz montażu pętli indukcyjnych sygnalizacji.

W tym czasie obie jezdnie ulicy Wernera będą zamknięte dla ruchu na odcinku od wjazdu na teren Radomskich Hal Mięsnych do skrzyżowania z Szarych Szeregów i Mireckiego (skrzyżowanie będzie przejezdne). Oznakowane żółtymi tablicami objazdy zostaną wyznaczone przez ulice Malczewskiego i Reja i Mireckiego.

Autobusy linii 6, 12, 16, 23 i 26 będą kursowały następującymi objazdami:
- linia 6: Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Okulickiego;
- linia 12: Warszawska, Szarych Szeregów (powrót 11 Listopada), Wernera;
- linia 16: Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego;
- linia 23: Warszawska, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego;
- linia 26: Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Mireckiego, Wernera.

Na trasach objazdów będą obowiązywały wszystkie stałe przystanki. Zawieszone zostanie funkcjonowanie poniższych przystanków: Wernera / Mireckiego 01 (w kierunku Malczewskiego) i Wernera / Malczewskiego 02 (w kierunku Mireckiego). Przystanki Mireckiego / Wernera 01 (w kierunku placu Kotlarza) i Mireckiego / Reja 02 (w kierunku ulicy Wernera) nie będą w tym okresie obowiązywały dla linii 6, 16 i 23, natomiast przystanki Malczewskiego / Wernera 03 i 04 (w obu kierunkach), Warszawska / Kusocińskiego 01 i 02 (w obu kierunkach) oraz Warszawska / 11 Listopada 04 (tylko w kierunku ronda NSZ) nie będą obowiązywały dla linii 12.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę prac.

Źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft