Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-05-21; 13:21:35 | Radom
Dołącz do filmowej gry miejskiej
Filmotek Szkolna zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w Filmowej Grze Miejskiej, która odbędzie się 30 maja 2018 r.

Gra rozpocznie się w budynku ZSB, ul. Kościuszki 7, z którego o godz. 9. wyruszą zespoły (2-10 osób) zgłoszone przez nauczycieli. Zakończenie planowane jest ok. godz. 13.

ZGŁOSZENIA można przesyłać poprzez formularz dostępny na stronie
https://goo.gl/forms/uNF0wASNglk7mWkh1

Uczniów zgłasza nauczyciel ze szkoły. Wydarzenie realizowane będzie w ramach projektu "Filmoteka Szkolna. Akcja!" we współpracy z Filmoteką Narodową - Instytutem Audiowizualnym, przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

To interaktywny spacer po mieście śladami niezapomnianych filmów. Uczestnicy poprzez zabawę poznają tajniki filmu, jego tworzenia i analizy. Udział w grze jest bezpłatny.

W Radomiu przygotowaniem wydarzenia zajmują się uczniowie trzech placówek: Zespołu Szkół Budowlanych, I Liceum Ogólnokształcącego CN-B Feniks, Technikum TEB Edukacja. Koordynatorem akcji w Radomiu jest Jarosław Basaj, nauczyciel, lider Filmoteki Szkolnej w województwie mazowieckim.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft