Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-21; 13:21:35 | Radom
Dołącz do filmowej gry miejskiej
Filmotek Szkolna zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w Filmowej Grze Miejskiej, która odbędzie się 30 maja 2018 r.

Gra rozpocznie się w budynku ZSB, ul. Kościuszki 7, z którego o godz. 9. wyruszą zespoły (2-10 osób) zgłoszone przez nauczycieli. Zakończenie planowane jest ok. godz. 13.

ZGŁOSZENIA można przesyłać poprzez formularz dostępny na stronie
https://goo.gl/forms/uNF0wASNglk7mWkh1

Uczniów zgłasza nauczyciel ze szkoły. Wydarzenie realizowane będzie w ramach projektu "Filmoteka Szkolna. Akcja!" we współpracy z Filmoteką Narodową - Instytutem Audiowizualnym, przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

To interaktywny spacer po mieście śladami niezapomnianych filmów. Uczestnicy poprzez zabawę poznają tajniki filmu, jego tworzenia i analizy. Udział w grze jest bezpłatny.

W Radomiu przygotowaniem wydarzenia zajmują się uczniowie trzech placówek: Zespołu Szkół Budowlanych, I Liceum Ogólnokształcącego CN-B Feniks, Technikum TEB Edukacja. Koordynatorem akcji w Radomiu jest Jarosław Basaj, nauczyciel, lider Filmoteki Szkolnej w województwie mazowieckim.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft