Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-22; 14:59:19 | Kultura
Teatr zaprasza na Dzień Dziecka
Pierwszy czerwcowy weekend w Teatrze Powszechnym stać będzie pod znakiem repertuaru dla najmłodszych Widzów. Wszystko za sprawą najradośniejszego, najbardziej uśmiechniętego i najsłodszego ze świąt - Dnia Dziecka.

Z tej okazji 1, 2 i 3 czerwca o godz. 18.00 Teatr zaprasza na jeden z najnowszych i najbardziej lubianych spektakli, „Anię z Zielonego Wzgórza” – wzruszającą i jednocześnie pełną humoru historię rudowłosej Ani Shirley, która poszukując domu omyłkowo trafia pod dach samotnego, starszego rodzeństwa. Rezolutna, żywiołowa i wrażliwa dziewczynka krok po kroku podbija serca opiekunów i zjednuje sobie otoczenie. Na Zielonym Wzgórzu Ania znajduje wszystko, o czym marzy – ciepły dom, kochającą rodzinę i oddanych przyjaciół.
Barwne postaci, wspaniała muzyka i teksty, które od pokoleń niezmiennie rozśmieszają i wywołują łzy... Czy trzeba dodawać coś więcej?

W ten pogodny, pachnący lodami, śmiechem i dobrą zabawą weekend nie zabraknie również propozycji dla nieco mniejszych dzieci. W niedzielę 3 czerwca o godz. 13.00 Teatr zaprasza na scenę Fraszka na całkiem nowe przedstawienie „O Krokodylu i Królu Daktylu” – uroczą i zabawną opowieść o tym, jak ważna jest przyjaźń i jak łatwo ją stracić.
Czy wielbiącemu modę Daktylowi i ceniącemu dobrą kuchnię Krokodylowi uda się oprzeć podszeptom złej Kobry i ocalić długoletnią przyjaźń? Koniecznie to sprawdźcie!

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft