Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-24; 08:38:09 | Radom
Bezpłatne badania krwi w RSS
W Dniu Diagnosty Laboratoryjnego obchodzonego 27 maja 2018r. oraz w ramach akcji WHO w 2018 roku "ZDROWIE DLA WSZYSTKICH" - Centralne Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Radomskiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Tytusa Chałubińskiego w Radomiu zaprasza mieszkańców Radomia i okolic na bezpłatne badanie morfologii krwi oraz badanie TSH.

Aby wykonać bezpłatnie badanie morfologii krwi należy zgłosić się do laboratorium w dniu 27 maja 2018r. (niedziela) z dokumentem potwierdzającym tożsamość w godzinach od 8.00-10.30. Jeżeli pacjent chce wykonać również badanie TSH powinien zgłosić się do Centralnego Medycznego Laboratorium Diagnostycznego w godzinach od 8.00-9.00. Wykonanie badania TSH w godzinach rannych związane jest z wahaniem dobowym tego hormonu. W godzinach południowych poziom TSH spada, co skutkuje otrzymaniem wyniku nieprawidłowego i w następstwie błędnej interpretacji przez lekarza. Na badania należy zgłosić się na czczo.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft