Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-05-24; 17:12:03 | Radomski
Rusza „Niedziela z powiatem”
Już 27 maja o godz. 15 na stadionie w Suskowoli rusza pierwsza odsłona cyklu wydarzeń społeczno-kulturalnych „Niedziela z Powiatem”.


Mieszkańcy poszczególnych gmin będą mieli możliwość kontaktu z przedstawicielami wydziałów Starostwa Powiatowego i jednostek organizacyjnych oraz uzyskania fachowych porad i informacji, m.in. na temat szybkiego i sprawnego załatwienia konkretnych spraw w urzędzie. Do dyspozycji mieszkańców będą m.in. naczelnicy, dyrektorzy i pracownicy wydziałów; komunikacji, rolnictwa budownictwa geodezji, a także Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowego centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowego zarządu dróg, i.t.d. Celem spotkań jest kreowanie wizerunku urzędu merytorycznego i przyjaznego mieszkańcom oraz integracja społeczeństwa i promowanie aktywnych, zdrowych form spędzania wolnego czasu.

„Niedziele…” mają w założeniu formułę rodzinnego pikniku, stąd także propozycja dobrej zabawy, rozrywki i rekreacji, m. in. występy zespołu muzycznego, program dla dzieci, szereg innych atrakcji, w tym konkursów dla młodzieży i dorosłych. Na zwycięzców konkursów czekają ufundowane przez starostę nagrody, a na wszystkich smakowity poczęstunek. Do aktywnego uczestnictwa w programie zaprosimy miejscowych twórców, zespoły i artystów. Zaproponujemy potencjalnym uczestnikom, aby jak największa część z nich docierała na miejsce pikniku rowerami, co też będzie premiowane losowaniem nagród.
Atrakcji nie zabraknie - - zapewnia Iwona Ługowska ze Starostwa powiatowego w Radomiu.

W programie:
15.00 – 15.30 Zespół Redox
15.30 – 15.45 oficjalne otwarcie
15.45 – 17.00 prezentacje lokalnych twórców
17.00 – 17.45 PARTY ART. – program dla dzieci
17.45 – 18.45 konkursy i konkurencje rekreacyjne
18.45 – 20.30 Zespół Redox
20.30 – 21.00 zakończenie

Kolejne „Niedziela z Powiatem” odbędą się kolejno w Jastrzębii, Pionkach, Skaryszewie, Wierzbicy, Goździe, Jedliński, Kowali, Zakrzewie, Jedlnii-Letnisko.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft