Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-24; 17:12:03 | Radomski
Rusza „Niedziela z powiatem”
Już 27 maja o godz. 15 na stadionie w Suskowoli rusza pierwsza odsłona cyklu wydarzeń społeczno-kulturalnych „Niedziela z Powiatem”.


Mieszkańcy poszczególnych gmin będą mieli możliwość kontaktu z przedstawicielami wydziałów Starostwa Powiatowego i jednostek organizacyjnych oraz uzyskania fachowych porad i informacji, m.in. na temat szybkiego i sprawnego załatwienia konkretnych spraw w urzędzie. Do dyspozycji mieszkańców będą m.in. naczelnicy, dyrektorzy i pracownicy wydziałów; komunikacji, rolnictwa budownictwa geodezji, a także Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowego centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowego zarządu dróg, i.t.d. Celem spotkań jest kreowanie wizerunku urzędu merytorycznego i przyjaznego mieszkańcom oraz integracja społeczeństwa i promowanie aktywnych, zdrowych form spędzania wolnego czasu.

„Niedziele…” mają w założeniu formułę rodzinnego pikniku, stąd także propozycja dobrej zabawy, rozrywki i rekreacji, m. in. występy zespołu muzycznego, program dla dzieci, szereg innych atrakcji, w tym konkursów dla młodzieży i dorosłych. Na zwycięzców konkursów czekają ufundowane przez starostę nagrody, a na wszystkich smakowity poczęstunek. Do aktywnego uczestnictwa w programie zaprosimy miejscowych twórców, zespoły i artystów. Zaproponujemy potencjalnym uczestnikom, aby jak największa część z nich docierała na miejsce pikniku rowerami, co też będzie premiowane losowaniem nagród.
Atrakcji nie zabraknie - - zapewnia Iwona Ługowska ze Starostwa powiatowego w Radomiu.

W programie:
15.00 – 15.30 Zespół Redox
15.30 – 15.45 oficjalne otwarcie
15.45 – 17.00 prezentacje lokalnych twórców
17.00 – 17.45 PARTY ART. – program dla dzieci
17.45 – 18.45 konkursy i konkurencje rekreacyjne
18.45 – 20.30 Zespół Redox
20.30 – 21.00 zakończenie

Kolejne „Niedziela z Powiatem” odbędą się kolejno w Jastrzębii, Pionkach, Skaryszewie, Wierzbicy, Goździe, Jedliński, Kowali, Zakrzewie, Jedlnii-Letnisko.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft