Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-26; 04:51:27 | Kultura
Amfiteatr szuka radomian chętnych do pomocy
Przed MOK "Amfiteatr" spore wyzwania. Pracownicy placówki przygotowują bogaty program Dni Radomia 2018, których motywem przewodnim będzie "Miasto marzeń" oraz dopinają repertuar rozmaitych atrakcji na drugą edycję "Fosy pełnej kultury". Potrzebują jednak pomocy radomian!
Jeżeli chodzi o projekt "Wkręć się w kulturę", Amfiteatr poszukuje wolontariuszy w wieku od 16 do 106 lat, którzy pomogą w organizacji Dni Radomia i Fosy pełnej kultury. - Jeśli kultura to twój żywioł, chcesz ją promować i tworzyć, interesujesz się sztuką, chcesz poznać produkcję imprez od podszewki... i artystów, lubisz wyzwania i masz ochotę na aktywne wakacje w mieście - napisz lub zadzwoń:
na zgłoszenia placówka czeka do 8 czerwca 2018 r. pod nr tel.: 577-800-470 lub mail: wolontariat@amfiteatr.radom.pl. Koordynatorem wolontariatu jest Hubert Kaczmarczyk.

Jednocześnie MOK ma też propozycję dla osób wyluzowanych, spontanicznych z nietuzinkowymi pomysłami. Jeśli niestraszne jest Wam wcielanie się w różne postaci i macie smykałkę animatora - zaprasza do dołączenia do wesołego korowodu, który 25 czerwca o godz. 16 rozpocznie Dni Radomia 2018! Na zgłoszenia organizatorzy czekają
pod adresem: wolontariat@amfiteatr.radom.pl - informuje Katarzyna Wiśniewska.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft