Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-05-27; 20:14:35 | Radom
Artyści uliczni w weekend opanowali centrum Radomia
Występy akrobatów, żonglerów, iluzjonistów, tancerzy i wielu innych można było oglądać podczas dwudniowego Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji na radomskim deptaku.

Swoje niezwykłe umiejętności prezentowali czołowi artyści uliczni z całego kraju, a także z Kanady, Japonii, Filipin, Szwecji i Rumunii. - Artyści, z którymi współpracujemy to profesjonaliści, najlepsi w swoich dziedzinach. Co roku pojawiają się na prestiżowych festiwalach, imprezach masowych, podbijając serca publiczności. W tym roku występuje między innymi legenda wśród artystów ulicznych na całym świecie, czyli DyneMike, który jeździ m.in. na czterometrowym monocyklu żonglując piłą łańcuchową, maczetami i pochodniami – mówi współorganizator Festiwalu, radomski iluzjonista Adrian Pruski znany jako Just Edi Show.

W sumie do Radomia przyjechało 50 artystów. Pokazy odbywały się w kilku miejscach na ulicy Żeromskiego. Występy ulicznych artystów można było oglądać zarówno w sobotę jak i niedzielę.


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft