Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-05-27; 20:14:35 | Radom
Artyści uliczni w weekend opanowali centrum Radomia
Występy akrobatów, żonglerów, iluzjonistów, tancerzy i wielu innych można było oglądać podczas dwudniowego Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji na radomskim deptaku.

Swoje niezwykłe umiejętności prezentowali czołowi artyści uliczni z całego kraju, a także z Kanady, Japonii, Filipin, Szwecji i Rumunii. - Artyści, z którymi współpracujemy to profesjonaliści, najlepsi w swoich dziedzinach. Co roku pojawiają się na prestiżowych festiwalach, imprezach masowych, podbijając serca publiczności. W tym roku występuje między innymi legenda wśród artystów ulicznych na całym świecie, czyli DyneMike, który jeździ m.in. na czterometrowym monocyklu żonglując piłą łańcuchową, maczetami i pochodniami – mówi współorganizator Festiwalu, radomski iluzjonista Adrian Pruski znany jako Just Edi Show.

W sumie do Radomia przyjechało 50 artystów. Pokazy odbywały się w kilku miejscach na ulicy Żeromskiego. Występy ulicznych artystów można było oglądać zarówno w sobotę jak i niedzielę.


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft