Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-06-05; 12:40:27 | Radom
W czwartek będzie przemarsz. Uwaga na utrudnienia
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przemarszem w ramach Radomskich Dni Godności, w dniu 7 czerwca 2018 roku (czwartek) w godzinach około 11:30-12:15 wystąpią tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowymi komunikacji miejskiej w centrum Radomia.

Przemarsz odbędzie się sprzed kościoła farnego ulicami Rwańską i Żeromskiego do placu Corazziego. Może on spowodować kilkuminutowe opóźnienia autobusów linii 1, 7, 8, 9, 15 i 17. MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowanie ostrożności w okolicach przemarszu, a także o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem i - w miarę możliwości - o omijanie tej części miasta.

W związku z procesją na zakończenie oktawy Bożego Ciała, w dniu 7 czerwca 2018 roku (czwartek) w godzinach około 18:00-19:30 wystąpią natomiast tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej w sąsiedztwie katedry.

Przemarsz procesji odbędzie się od katedry ulicami Sienkiewicza, 25 Czerwca, Waryńskiego, Traugutta, Moniuszki i Sienkiewicza - z powrotem do katedry.

Ołtarze zostaną zlokalizowane przy ulicach 25 Czerwca (przy skrzyżowaniu z Waryńskiego), Waryńskiego (naprzeciwko ulicy Prusa) oraz Sienkiewicza (przy Urzędzie Stanu Cywilnego). Podczas przejścia procesji fragmenty wymienionych dróg będą tymczasowo zamykane dla ruchu kołowego (każdy z nich na kilkanaście minut).

Procesja może spowodować zakłócenia punktualności kursowania autobusów linii 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 18, 19 i 23. W trakcie przemarszu mogą one być chwilowo zatrzymane na trasach. Nie jest przewidywane wprowadzanie objazdów, chyba że na przejazd nie pozwolą funkcjonariusze kierujący ruchem.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft