Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-06-05; 12:40:27 | Radom
W czwartek będzie przemarsz. Uwaga na utrudnienia
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przemarszem w ramach Radomskich Dni Godności, w dniu 7 czerwca 2018 roku (czwartek) w godzinach około 11:30-12:15 wystąpią tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowymi komunikacji miejskiej w centrum Radomia.

Przemarsz odbędzie się sprzed kościoła farnego ulicami Rwańską i Żeromskiego do placu Corazziego. Może on spowodować kilkuminutowe opóźnienia autobusów linii 1, 7, 8, 9, 15 i 17. MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowanie ostrożności w okolicach przemarszu, a także o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem i - w miarę możliwości - o omijanie tej części miasta.

W związku z procesją na zakończenie oktawy Bożego Ciała, w dniu 7 czerwca 2018 roku (czwartek) w godzinach około 18:00-19:30 wystąpią natomiast tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej w sąsiedztwie katedry.

Przemarsz procesji odbędzie się od katedry ulicami Sienkiewicza, 25 Czerwca, Waryńskiego, Traugutta, Moniuszki i Sienkiewicza - z powrotem do katedry.

Ołtarze zostaną zlokalizowane przy ulicach 25 Czerwca (przy skrzyżowaniu z Waryńskiego), Waryńskiego (naprzeciwko ulicy Prusa) oraz Sienkiewicza (przy Urzędzie Stanu Cywilnego). Podczas przejścia procesji fragmenty wymienionych dróg będą tymczasowo zamykane dla ruchu kołowego (każdy z nich na kilkanaście minut).

Procesja może spowodować zakłócenia punktualności kursowania autobusów linii 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 18, 19 i 23. W trakcie przemarszu mogą one być chwilowo zatrzymane na trasach. Nie jest przewidywane wprowadzanie objazdów, chyba że na przejazd nie pozwolą funkcjonariusze kierujący ruchem.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft