Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-06-05; 12:50:33 | Radomski
„Niedziela z Powiatem” w Bartodziejach
Za nami druga odsłona „Niedzieli z Powiatem”, organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Radomiu przy wsparciu marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, która odbyła się w Bartodziejach w gminie Jastrzębia.

Podobnie jak poprzednio, mieszkańcy wsi i okolicznych miejscowości mogli uzyskać, od naczelników, dyrektorów i przedstawicieli poszczególnych wydziałów starostwa i jednostek organizacyjnych, fachowych porad dotyczących szybkiego i sprawnego załatwienia konkretnych spraw w urzędzie. Silna ekipa starostwa przybyła na czele ze starostą Mirosławem Ślifirczykiem, który podziękował mieszkańcom wsi Bartodzieje za pomoc w organizacji przedsięwzięcia oraz zaproponował uczestnikom pożyteczne i przyjemne spędzenie popołudnia z bardzo atrakcyjnym programem.

Gwiazdą imprezy był zespół REDOX. Swój repertuar zaprezentowały również zespoły ludowe: Bartodziejaki z Bartodziejów, „Na ludowa nutę” z Bieniędzic, Biesiada Bierwiecka z Bierwiec, Kalina z Marianowic oraz akordeonista Piotr Fokt.

Podczas pikniku nie zabrakło programu dla dzieci oraz konkursów dla młodzieży i dorosłych. Największą wiedzą o gminie, powiecie i województwie, zdobywając ex aequo I miejsce wykazały się: Danuta Rychel z Bartodziejów i Petronela Kołodziejczak z Bierwiec. Miejsce trzecie przypadło Elżbiecie Świniarskiej z Bartodziejów, czwarte Wandzie Kalicie z Marianowic.

Na zwycięzców oraz wśród tych, którzy dotarli na piknik rowerem czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez starostę Mirosława Ślifirczyka, a na wszystkich smakowity poczęstunek.
Wśród zgromadzonych znaleźli się m.in: wiceprzewodnicząca sejmiku województwa mazowieckiego Bożenna Pacholczak, przewodnicząca Rady Powiatu Teresa Bartosiewicz, oraz wiceprzewodniczący Wincenty Lipka, radni: Robert Dobosz i Marian Wikło.

Już 10 czerwca zapraszamy do Ogródka Jordanowskiego w Pionkach, na kolejną edycję „Niedzieli z Powiatem”.
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft